БЛАГОДІЙНІСТЬ – ЦЕ ХОРОША МОЖЛИВІСТЬ ВІДЧУТИ СВОЮ ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО СУСПІЛЬСТВА ТА ТВОРЕННЯ ЗМІН У СВОЄМУ ОТОЧЕННІ, МІСТІ, КРАЇНІ, СВІТІ

Благодійність – це хороша можливість відчути свою приналежність до суспільства та творення змін у своєму оточенні, місті, країні, світі. Відповідно, залученість студентської ради нашого навчального закладу до благодійності вказує на позитивну тенденцію розвитку здобувачів освіти , як свідомих громадян нашої країни. Адже сьогодні кожен з нас відповідальний за зміни в Україні і робить свій вагомий внесок в ПЕРЕМОГУ!
     Отож, в перші робочі дні нового семестру  студенти коледжу організовано виготовляли окопні свічки для наших військових, зібравшись на базі гуртожитку. Цій події передував ряд підготовчих робіт: парафін було придбано за кошти отримані за результатами проведення акції «Здай русню в макулатуру», далі впродож певного часу  діти збирали підручні матеріали, такі як бляшанки, віск , картонні коробки. До речі, всі на практиці переконалися,що ніщо так не зближує колектив, як спільна праця: гуртом нарізали картон, скручували його в невеликі рулони , вставляли гніт для свічки і заливали парафіном. Студенти нарешті, за довгий період часу,  мали чудову нагоду поспілкуватися між собою не через екрани ґаджетів.
       Вже незабаром Благодійний фонд «Блага надія» передасть наші парафінові пальники на фронт. Ми сподіваємось, що наші свічки не тільки когось із воїнів зігріють і розгонять темряву, але і в такий спосіб будуть наближати таку бажану для нас усіх — ПЕРЕМОГУ! Разом – ми велика СИЛА!