Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів.

Комплексна професія:  Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів.

Професія: Столяр будівельний

Код: 7124

Професійні кваліфікації: 2-3, 4 розряд

Професія «столяр будівельний» є досить затребуваною на ринку праці.  Жодне будівництво не може обійтись без столяра. Від його уміння, професійних навиків, естетичного смаку залежить вигляд будинку чи приміщення.

Столяр – багатопрофільна професія. Цей спеціаліст здатний випиляти з дерева все що завгодно: від обіднього столу до найдрібніших деталей музичного інструменту. Застосовуючи різні способи й техніку обробки, столяр може виготовляти з дерева всілякі предмети: меблі, дверні та віконні блоки, вбудовані меблі, перегородки, сходи, плінтуси, поручні та інші столярно-будівельні вироби, а також встановити фурнітуру у вироби. Столяр може виготовляти дерев’яні вироби не лише за попередньо наданим проєктом, але і самостійно створювати проєкт, і впроваджувати його в життя.

З поширенням індивідуального житлового будівництва зріс попит на оригінальні високоякісні столярні вироби і праця столяра стала більш творчою та відповідальною. Зважаючи на те, що серед всіх матеріалів, які використовуються у будівництві і промисловості, дерево є найпопулярнішим, необхідність у професії столяр є  актуальною  та має великий попит.

Професія: Верстатник деревообробних верстатів

Код: 7423

Професійні кваліфікації: 1- 2, 3, 4 розряд

Сучасні досягнення у галузі деревообробки дають змогу виготовляти все нові і нові вироби з деревини. На сучасному етапі застосовуються нові верстати для обробки деревини та лінії по збиранню столярно-будівельних конструкцій, а для виконання цих робіт необхідні висококваліфіковані робітники за спеціальністю «Верстатник деревообробних верстатів».

Ефективність роботи верстатника деревообробних верстатів залежить не тільки від технічного і технологічного оснащення підприємства, але і від кваліфікації кадрів, які працюють на устаткуванні, від їх уміння підготовити до роботи верстат, своєчасно передбачити поломки, які виникають при роботі устаткування, і вчасно їх ліквідувати.

Робота верстатника, як правило, пов’язана з механічною обробкою деревини і перетворенням необробленої деревини в деталі та заготовки для столярних виробів. А столяр займається виготовленням та конструюванням дверей, вікон, арок, сходів та інших виробів з масиву деревини.

Випускники нашого коледжу виконують столярні і паркетні роботи на будівництві, в цехах заводів і деревообробних підприємствах, працюють на верстатах, напівавтоматичних та автоматичних лініях,  виготовляючи при цьому якісні сучасні моделі віконних і дверних блоків, вбудованих меблів та інших дерев’яних конструкцій.

Previous Image
Next Image

info heading

info content