Циклова комісія філологічних дисциплін

До складу циклової комісії , філологічних дисциплін входять 8 викладачів з них: вищу кваліфікаційну категорію має-2 викладачі; першу кваліфікаційну категорію має -2 викладачі, другу кваліфікаційну категорію-4 викладачі; категорію “спеціаліст”- 1 викладач.

  • Стахнюк Оксана Петрівна – голова циклової комісії філологічних дисциплін, викладач першої категорії.
  • Матченко Світлана Миколаївна- викладач світової літератури, спеціаліст вищої категорії.
  • Полюхович Алла Василівна- викладач української мови та літератури,спеціаліст другої категорії.
  • Сєчка Вікторія Іванівна- викладач англійської мови, спеціаліст другої категорії.
  • Єрмаченко Марина Вікторівна- викладач англійської мови, спеціаліст першої категорії.
  • Кіриша  Ірина Пилипівна – викладач французької мови, спеціаліст вищої категорії.
  • Субботіна Катерина Борисівна – викладач української мови та літератури,англійської мови, спеціаліст.
  • Лисицина Богдана Юріївна – викладач української мови та літератури, спеціаліст другої категорії.
  • Кухоцька Оксана Євгенівна – викладач.

   Циклова комісія філологічних дисциплін проводить навчально- виховну та методичну роботу з декількох споріднених навчальних дисциплін. Викладачі філологічних дисциплін здійснюють підготовку майбутніх спеціалістів з таких дисциплін: українська мова та література, зарубіжна література, , українська мова (за професійним спрямуванням , іноземна мова (англійська, французька), іноземна мова за професійним спрямуванням.

     Головна мета роботи циклової комісії полягає у підвищені успішності студентів та поліпшення якості гуманітарної підготовки спеціалістів, здатних працювати у нових соціально-економічних умовах. Досягнення цієї мети циклова комісія здійснює шляхом: окремим напрямом роботи циклової комісії виступає організаційна робота. Циклова комісія сприяє організацію методичної та гурткової роботи, проведеним предметних тижнів, конференцій, олімпіад, конкурсів, літературних вечорів, тощо. Викладачі постійно популяризують іноземні мови з метою кращого володіння мови учнів та студентів коледжу. Викладачі-філологи сприяють творчим пошукам студентів, які створюють власні поезії. Неодноразово студенти коледжу займали призові місця на мовних конкурсах ім. П. Яцика та приймали участь у мовно-літературному конкурсі ім. Т. Г. Шевченка, обласного рівня олімпіадах знавці української мови. Викладачі циклової комісії філологічних дисциплін часто є організаторами різних культурних заходів, традиційно проводяться літературні заходи до пам’ятних та ювілейних дат. Зокрема: І. Франка, Л. Українки, Т. Г. Шевченка, Л. Костенко, В. Стуса та інші.

     Робота циклової комісії спрямована на підвищення психологічної культури молоді. Якісно підготовлені заходи допомагають забезпечити належні умови для виявлення і розвитку творчої активності, зацікавленості студентів, сприяють формуванню їх наукового світогляду, поглибленню знань. На рахунку у циклової комісії вдало проведені методичні об’єднання з світової літератури. Викладачами проводяться досить різноманітна дослідницька та гурткова робота. Викладачі циклової комісії постійно беруть участь в обласних методичних засіданнях.

     Людина виховує себе і людину виховують інші, але виховувати і виховуватись потрібно вчити, впливаючи на свідомість. І в цьому процесі філологічні дисципліни посідають одне з провідних місць, вирішуючи головне завдання сучасної освіти – формування свідомості молодої людини. Майбутнє української нації залежить від змісту цінностей, які закладаються у свідомості молодих людей, і від того, якою мірою свідомість стане основною їхнього життя, це і є основним завданням циклової комісії філологічних дисциплін

Голова циклової комісії      Стахнюк О.П.