Відгуки випускників

 Павло Стрілецький – особисто для мене, КБТК став поштовхом до реалізації себе у дорослому житті. Можна сказати, що коледж відкрив безліч дверей з можливостями, аби обрати правильно.

Сумую…звісно сумую за викладачами, друзями того періоду, Це було неначе в казці.
В коледжі є максимально повна матеріальна база для навчання, що дозволяє випускати дійсно хороших спеціалістів своїх галузей.
Бажаю Костопільському будівельно-технологічному коледжу надалі розвиватись, виховувати та навчати майбутнє нашої держави.
Світлана Монастирська – що випускник може сказати про коледж??
Коледж – це навчальний заклад, який по новому розкриває можливості, бажання та потенціал студента. Приймаючи участь у заходах, таких як святкові концерти, наукові конференції, кожен студент знаходить щось нове для себе.
Також можна поговорити і про студентське самоврядування. Особисто я спочатку увійшла в роботу студради як заступник культурно-масових заходів, і вже через 2 роки після вступу зайняла посаду Голови Студентського самоврядування.
Можу сказати, що ця посада  відкрила мене по новому. Вона показала мені мої якості як лідера і організатора роботи.
Отож, підсумую: навчання в коледжі у мене залишило по собі дуже приємні спогади. Воно по новому розкрило мій потенціал та бажання. Також внесло свою позитивну нотку в життя, познайомило з новими друзями, і додало кольорових фарб.
Леонід Хилюк – дуже цікаво було навчатися в КБТК НУВГП. Я начався за спеціальністю: Будівництво та цивільна інженерія. У коледжі класний висококваліфікований   викладацький колектив, який завжди допомагає в навчанні, і цікаво підходить до  подачі матеріалу студентам. Коледж не стоїть на місці, дуже стрімко розвивається, і дає хороші знання. За роки навчання багато чого дізнався і зрозумів для себе, дякую всьому персоналу коледжу за незабутні студентські роки !!!