Професії

КОСТОПІЛЬСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ
Національного університету водного господарства та природокористування

Готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня – кваліфікований робітник за професіями:

1. Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр →

Вивчаючи професію штукатура у нашому закладі, ви оволодієте основними прийомами виконання штукатурних робіт, будете вміти виконувати високоякісне оштукатурювання стін, стель, колон, косяків та інших конструктивних елементів, знати види і властивості основних будівельних матеріалів, склад розчинів, мастик, способи їх приготування. Оволодієте сучасними методами ремонту і опорядження будівель з використанням новітніх технологій та євро матеріалів.
Лицювальників-плиточників ми навчаємо виконувати облицювання стін, підлог, фасадів будівель різними видами плиток, виконувати мозаїчні покриття стін та підлоги.
Професія маляра включає в себе перелік робіт, пов’язаних з остаточним оздобленням фасадів будівель, стін і стель приміщень. Освоюючи професію маляра, ви будете вміти готувати і використовувати фарбувальні і шпаклювальні суміші, виконувати пофарбування конструктивних елементів, набивку трафаретів, нанесення малюнків на стіни і стелі за допомогою аерографів, валиків, оклеювати поверхні шпалерами.

2. Муляр, пічник, штукатур →

Муляр, випускник нашого навчального закладу, володіє всіма високоефективними прийомами і способами кладки стін із різних матеріалів (цегла, бутовий камінь, блоки). У нас навчають виконувати лицювальну і декоративну кладку, ремонтувати і відновлювати кам’яні конструкції, виконувати монтаж фундаментних блоків, плит перекриття, перемичок, сходових маршів, дають знання про властивості стінових матеріалів, розчинів, види добавок, навчають готувати прості і складні розчини для кам’яної кладки.
Учні, що навчаються професії пічник, вміють виконувати кладку різних конструкцій пічних пристроїв (кухонних плит, хлібопекарських печей, опалювальних щитків (груб), банних печей, камінів). Знають принципи розміщення печей і димових труб, протипожежні вимоги до печей і димових труб, властивості різних видів вогнетривкої цегли і глин. Вміють готувати розчини і знають склад розчинів для пічних робіт, навчаються виконувати кладку димових труб, опоряджувати печі (штукатуренням, лицюванням керамічною плиткою, кахлями), виконувати ремонт печей.

3. Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів →

Професія столяра і верстатника на сучасному виробництві та в будівництві одна із самих поширених. Випускники нашого технікуму виконують столярні і паркетні роботи на будівництві. В цехах заводів і деревообробних підприємствах столяри-верстатники, використовуючи свої знання, працюють на верстатах, напівавтоматичних та автоматичних лініях виготовляючи при цьому якісні сучасні моделі віконних і дверних блоків, вбудованих меблів та інших дерев’яних конструкцій. Наші випускники вміють встановлювати в проектне положення столярні вироби, настилати підлогу із дощок і паркету, настилати підлогу із різних листових сучасних матеріалів, а також виконувати опорядження та ремонт столярно-будівельних виробів.