Засідання методичного об’єднання.

03 листопада 2020 року на базі ВСП “Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП» в  режимі відеоконференції відбулося засідання  методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології закладів фахової передвищої освіти Рівненської області, на тему «Особливості викладання хімії в умовах переходу на нові навчальні плани, освітні програми та інтегровані курси дисциплін, з урахуванням карантинних обмежень».
Роботу методичного об’єднання відкрила голова МО Інна Володимирівна Кондратюк. З теплими словами привітання до учасників звернувся директор коледжу Андрій Петрович Алексєйчук. Він наголосив на тому, що всі викладачі закладу освіти постійно працюють над підвищенням свого фахового рівня, запроваджують сучасні технології дистанційного навчання, побажав всім плідної роботи, успіхів у професійному зростанні.
Приємним було підключення до роботи засідання Процюка Віталія Кононовича методиста Ради директорів коледжів  Рівненської області.  Віталій Кононович звернув увагу на питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників, оформлення документів за результатами підвищення кваліфікації, відповів на актуальні питання цього напрямку роботи.
У роботі методичного об’єднання  взяли участь  42 викладачі із закладів фахової передвищої освіти Рівненської області.
Викладачка ВСП “Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП»  Анна Остапюк  поділилися своїм досвідом використання сучасних інформаційних ресурсів і організації дистанційного навчання при викладанні дисципліни «Хімія» та «Біологія». Зупинилася на особливостях проведення занять, оцінюванні знань студентів в умовах карантину.
Всім учасникам засідання бажаємо творчих успіхів і натхнення у педагогічній діяльності.
Previous Image
Next Image

info heading

info content