ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ

Захист дипломного проекту – це, мабуть, самий хвилюючий і відповідальний момент за весь час навчання. 23-24 червня у ВСП ‘’Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП’’ відбувся захист дипломних проєктів студентів денної та заочної форми навчання зі спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 161 ‘’Хімічні технології та інженерія’’.
Перед екзаменаційною комісією захистили свої проекти 35 майбутніх молодших спеціалістів. Студенти запропонували досить багато цікавих технологічних рішень та розкрили ряд питань, які ставить перед ними саме життя. Підбір тем дипломних проектів був акцентований на вирішення проблем сучасного будівництва, відповідності будинків сучасним реаліям, підвищення ефективності експлуатації, ремонту та удосконалення конструкцій будівельної техніки та обладнання в умовах воєнного часу та необхідності швидкої відбудови країни.
Тепер все це вже позаду і новоспечених молодших спеціалістів чекає пошук перспективної роботи або вступ до закладів вищої освіти.
Всім випускникам, для яких розпочинається нова сторінка їхнього по справжньому дорослого життя, бажаємо широкої і світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів сьогодні і завжди та мирного неба над головою.