За вікнами осінь…

За вікнами осінь… Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб: від яскравих, вражаючих уяву, до розмито-прозорих. Озирніться навколо, вдивіться: кованим золотом виблискує листя, яскраво спалахують різнокольорові ліхтарики айстр і хризантем, крапельками крові застигли на деревах ягоди горобини, і бездонне осіннє небо дивує великою кількістю і яскравістю розсипаних по ньому зірок. Саме у цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: овочі, фрукти,  осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, ягоди, шишки.

Щороку, в нашому навчальному закладі проходить виставка “Осінній вернісаж”. І кожного року учні та студенти дивують глядачів своїми вміннями та креативністю.

Цьогоріч, здобувачі освіти креативили 21 вересня. Виставка присвячена 30-ій річниці незалежності України. Чарівна золота пора надихнула учасників на створення справжніх шедеврів з природного матеріалу, тут можна було знайти козацьку галеру з кабачка, цибульних козаків, капустяних зайців, кукурудзяних дівчат, овочевих депутатів, ляльку-українку з кошиком фруктів, бананових дельфінів, квітковий герб, етнічно оформлений куточок з дарами осені тат багато інших цікавинок. Композиції вражали фантазією, естетичним оформленням, творчою ініціативою.

Призові місця серед учнівських груп зайняли: І місце – 4 група, ІІ місце – 2 група, ІІІ місце – 10 група. Призові місця серед студентських груп зайняли: І – 11 Б, ІІ – 11 Бі, ІІІ – 01 Б.