З Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Шановні колеги, студентство та учнівство!

      Щиро вітаємо Вас з великими державними святами –

Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!  

       Ці  визначні дати навіки увійшли в історію нашої Держави як початок нової  епохи в житті нашого народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

     День Державного Прапора та День незалежності України – не просто святкові дні в календарі.  

    Під синьо-жовтим стягом почалася Революція Гідності. З ним ідуть у бій солдати на Сході країни, захищаючи її територіальну цілісність, за нього віддають життя тисячі справжніх патріотів. 

    Синьо-жовтий стяг над нашою землею завжди був символом національного відродження, втілення віковічної мрії наших предків про свободу та незалежність України. 

    Тож, бажаємо вам, шановні, згуртовуючись під синьо-жовтим прапором, об’єднатись  у єдиному прагненні — зробити наш коледж кращим, а  країну – сильною,  квітучою та  заможною.  

   Україні потрібні ваші руки, ваш талант, ваш патріотизм, ваше вміння жити на українській землі та бути українцем!

   Щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні!

   Вітаємо з Днем Незалежності України і бажаємо багатого, яскравого, соковитого, безтурботного, захоплюючого і процвітаючого життя в улюбленій країні. Нехай Україна не знає важких часів, нехай для головної країни серця не буде ні ворогів, ні заздрісників. Бажаємо працювати на благо України, бажаємо собі і близьким дарувати щастя і любов!

Хай живе вільний народ! Процвітання, здоров’я, міцного духу багатій і щедрій Україні! Нехай сім’ї Ваші завжди будуть згуртованими, столи – повними, свята – веселими, сусіди – чуйними, а друзі – щирими!

З повагою адміністрація коледжу