З 19 ПО 23 КВІТНЯ 2021РОКУ ВІДБУВСЯ ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ВИКЛАДАЧІВ ЗАГАЛЬНОТЕХНІЧНИХ, ПРОФЕСІЙНИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ»

Всі заходи тижня циклової комісії  проводилися в онлайн режимі з використанням сучасних навчальних платформ. На даний момент нестандартні заняття – це цікаво та пізнавально, оскільки вони дозволяють урізноманітнити навчальну діяльність, стимулюючи розкриття творчих здібностей. Вони є каталізатором усієї  навчальної діяльності, розвивають  інтелектуальну й емоційну сферу студентів, викликають інтерес до навчальних дисциплін, а головне  сприяють зростанню розумового рівня здобувача освіти. В рамках тижня викладачі циклової комісії провели цікаві пізнавальні заходи та заняття, зокрема:

19 квітня викладачі професійних дисциплін Гурська Н.А., Нагорняк І.І. провели «Відеоподорож підприємствами хіміко-механічної переробки деревини». Студенти відвідали фото- та відеоекскурсії з використанням платформи Google Meet по підприємствах: ТОВ «Свиспан Лімітед», ТОВ «Українські лісопильні», ПрАТ «Цумань», ТОВ «ОДЕК» та ПрАТ «Коростенський завод МДФ». У ході проведення заходу студенти мали змогу побачити реальні технологічні процеси виробництв.

20 квітня викладачка дисципліни «Аналітична хімія» Зулайкхі Т.В. провела онлайн екскурсію по заводській лабораторії підприємства ТОВ “Свиспан Лімітед”. Були продемонстровані методи хімічних та фізико-механічних випробувань деревиностружкових плит. Цікавості та допитливості майбутніх техніків-технологів не було меж.

21 квітня викладачка дисципліни «Виробництво деревних плит» Гурська Н.А. провела відео екскурсію по виробництві СLT-панелей (перехресно-клеєної деревини) на базі підприємства «REZULT НOUSE», що знаходиться в м. Коростень, Житомирської області. Студенти спеціальності ознайомились з новітньою автоматизованою технологією по виготовленні CLТ-панелі для будівництва сучасних екологічних дерев’яних будівель.

21 квітня викладач дисципліни «Основи технічної механіки» Гоздецький Є.М. провів показ відеожурналу «Сучасна техніка для раціонального використання деревини», завдяки якому студенти ознайомились із новітньою технікою та технологіями по заготівлі та переробці деревини.

22 квітня викладачкою дисципліни «Деревинознавство» Ткачук О.П. було проведено пізнавальне заняття «Історія виникнення паперу та сучасна технологія виготовлення паперової продукції». До огляду студентів  був представлений технологічний процес отримання паперу на високопродуктивних паперовиробляючих машинах. Студенти були вражені сучасними автоматизованими лініями.

З 19 по 23 квітня до перегляду було представлено ряд  відеофільмів сучасних технологій виробництва деревних плитних матеріалів та паперу. При перегляді студенти спеціальності мали змогу побачити реальні технологічні процеси виробництва деревностружкових плит, лущеного та струганого шпону, фанери, плит МДФ, ОSB, паперу, а також технологію отримання пиломатеріалів.

23 квітня викладачами циклової комісії був проведений конкурс на краще представлення спеціальності «Хімічні технології та інженерія» студентською групою. За його результатами перемогу отримали студенти групи 01-ХМ.

По закінченню предметного тижня було проведено засідання циклової комісії,  де підводилися підсумки всіх заходів з обміном враженнями та цікавими пропозиціями на майбутнє.

Дякуємо студентам спеціальності «Хімічні технології та інженерія» за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Previous Image
Next Image

info heading

info content