Висока  майстерність  –  запорука успішного працевлаштування.

А ми також цьому навчимося”, чи то питання, чи ствердження пролунало з вуст учня, який разом зі своїми одногрупниками, що навчаються професії “Лицювальник-плиточник” прийшли на майстер-клас по лицювальним роботам до майстра виробничого навчання Олександра Вдовиченка.
“Звичайно зможете, і будете це виконувати”, упевнено, з доброзичливою усмішкою на обличчі відповів майстер.
Саме азам та тонкощам виконання робіт, що виникають при виборі варіантів зарізання керамічної плитки, був і присвячений майстер клас.
Адже при облицюванні поверхні керамічною плиткою завжди постає питання , яким чином оформити зовнішній кут. Зовнішній кут – це невід’ємна частина інтер’єру, тому так важливо його виконати якісно.
Присутні на майстер класі затамувавши подих спостерігали за умілими рухами майстра виробничого навчання, який продемонстрував варіанти зарізання керамічної плитки під кутом 45° різними способами за допомогою різних інструментів.
Та найбільше захоплення отримав  показ технології різання керамічної плитки за допомогою електричного плиткоріза з водяним охолодженням. Адже даний інструмент дозволяє різати матеріали  практично будь-якої товщини і мінімізувати відходи, зробивши якісний і тонкий розріз. Дуже важливим є і той момент, що при виконанні робіт осколки і пил не розлітаються в сторони.
Будівельні професії завжди були, є і будуть перспективними, конкурентно-спроможними на ринку праці, переконані педагогічні працівники Коледжу, які головним результатом своєї діяльності вважають затребуваність випускників, які разом з дипломом кваліфікованого робітника отримують значні додаткові компетентності для успішного працевлаштування.
Отож, отримати професію лицювальник-плиточник  та стати справжнім “профі”  може  кожен!
 Обираєш своє майбутнє, мрієш стати успішним, зупини свій вибір на ВСП  “Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП”