Всеукраїнський проєкт збору книжок

Шановні колеги та студенти!

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, з метою поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії, Уповноважений із захисту державної мови за підтримки МОН України, Всеукраїнського проєкту “Єдині”, студентських мовних омбудсменів, Асоціації мовних курсів започатковує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!».

Проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.

Просимо долучитися до реалізації проєкту «Вільні читають українською!». Для цього Ви можете принести в читальну залу бібліотеки Коледжу щодня з 9 до 17 год. українськомовну літературу будь-якого напрямку (дитячі, наукові, публіцистичні і т.д).