ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

19 жовтня 1926 року народився Богдан Гаврилишин – український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат, вчитель економіки світового рівня.

У 2014 році професор створив змістовний та лаконічний документ – «Декларацію відповідальності людини», у 15 пунктах якої відобразив різні рівні відповідальності, від особистої до відповідальності на рівні країни та світу. Вони можуть стати дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства. Ознайомитися з Декларацією можна за посиланням

Влітку 2021 року Верховна Рада України ухвалила Постанову  «Про встановлення Всеукраїнського Дня відповідальності людини», який буде відзначатись щорічно 19 жовтня.

В групах коледжу куратори та класні керівники провели тематичні заходи, бесіди про відповідальність людини відповідно до «Декларації відповідальності людини» Богдана Гаврилишина.

Давайте надихати один одного на відповідальні дії і підтримувати вогонь позитивних змін через власні маленькі та великі кроки! І важливо пам’ятати, що кожен день  – це день відповідальних дій!