Вітаємо переможців змагань!

Відповідно до плану військово-патріотичного виховання у ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП» з 11 по 13 жовтня 2021р. проводилися змагання з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

Мета змагань:

  • популяризація фізичної культури, спорту та військової служби серед учнів та студентів коледжу.
  • залучення до регулярних занять з фізичної культури та спорту широкого кола учнівської та студентської молоді.

У змаганнях брали участь учні та студенти  ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж  НУВГП» допризовного та призовного віку з наступних  видів :

  • крос 1км;
  • біг 100м;
  • підтягування на перекладині;
  • піднімання гирі (8кг);
  • віджимання з навантаженням;
  • конкурс «Снайпер» (закидання м’яча у баскетбольне кільце).

Змагання проводилисяся за віковими групами:

  •  молодша вікова група — учні та студенти 1 та 2 курсу навчання на базі 9 класів;
  •  старша вікова група – учні та студенти 3 та 4 курсу, учні 1 курсу на базі 11 класів та студенти 1,2 курсів інтегрованих груп.

За результатами протоколів змагань призерами змагань в індивідуальному заліку стали наступні студенти та учні коледжу:

Крос 1 км.

молодша вікова група:

І місце           — Бас Дмитро   студент    групи 11Б;

ІІ місце          — Безнюк Максим  учень   групи  №5;

ІІІ місце        — Кусік Дмитро   учень   групи  №2.

 старша вікова група:

І місце           — Парфенюк Владислав     студент   групи 01Бі;

ІІ місце          — Онищук Олександр        студент   групи 11Бі;

ІІІ місце         — Яремкевич Арсен           учень     групи №4.                 

 

 Біг 100м.

 молодша вікова група:

І місце           — Свиридон Ростислав       студент    групи 01Б;

ІІ місце          — Рицький Олександр       студент   групи  11Б;

ІІІ місце        — Алексійчук Вадим          учень   групи №10.

старша вікова група:

І місце            — Боришкевич Назар       студент    групи 91Б;

ІІ місце           — Савчук  Олександр      учень   групи №4;

ІІІ місце          — Бірук Олександр          учень   групи №11;

ІІІ місце         — Генюк Костянтин          студент    групи 11Бі.                 

 

Підтягування на перекладині.

молодша вікова група:

І місце           — Ковальчук Денис         учень   групи №5;

ІІ місце          — Петренко Микола       учень    групи  №2;

ІІІ місце        — Прийма Юрій               учень   групи  №10.

старша вікова група:

І місце           — Колдун Юрій             студент    групи 91Б;

ІІ місце          — Степанчук Віталій    студент    групи 11Б;

ІІ місце          — Заєць віталій            учень       групи  №11;

ІІІ місце        — Карган Владислав    учень       групи  №4;

ІІІ місце         — Кухарчук Дмитро    студент   групи 11Бі.                 

 

Піднімання гирі.

 молодша вікова група:

І місце           — Шершнєв Максим              учень   групи №6;

ІІ місце          — Сафонюк Назарій             учень   групи  №3;

ІІІ місце        — Колосовський Назарій      учень   групи  №5.

 старша вікова група:

І місце           — Боришкевич Назар          студент   групи 91Б;

ІІ місце          — Мельник Валентин         учень       групи №7;

ІІІ місце         — Шульган Юрій                учень       групи №4.                  

 

Конкурс «Снайпер».

 молодша вікова група:

І місце           — Жданюк Арсен                   студент   групи 01Б;

ІІ місце          — Катульський Денис          учень     групи  №8;

ІІІ місце        — Загуменний Богдан          учень    групи  № 5;

ІІІ місце        — Чмир Максим                    учень    групи  № 6.

 старша вікова група:

І місце           — Носов Артем                       учень   групи №4;

І місце          — Крищук Микола                  студент   групи 11Бі;

ІІ місце          — Нестерчук Наум                учень   групи №11;

ІІІ місце         — Ковальчук Богдан            студент   групи 81Бі.                 

 

Віджимання з навантаженням.

 молодша вікова група:

І місце           — Кривошликов Олексій         учень   групи №3;

ІІ місце          — Логін Андрій                        учень   групи  №2;

ІІІ місце        — Стаднік Анатолій                 учень   групи  № 10.

 старша вікова група:

І місце           — Сащук Володимир               учень    групи №7;

ІІ місце          — Парфенюк Олексій             студент    групи 01Бі;

ІІІ місце         — Бабак Євгеній                     учень   групи№4                      

 

Призерами змагань  серед навчальних груп стали наступні команди груп коледжу:

молодша вікова група:

І місце — команда  групи №5;         

ІІ місце — команда  групи  №3;

ІІІ місце — команда   групи  11Б.

старша вікова група:

І місце — команда   групи 91Б;            

ІІ місце — команда   групи №4;

ІІІ місце — команда  групи№7.          

Адміністрація ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП» та циклова комісія викладачів фізико-технічних, природничих, математичних, комп’ютерних дисциплін, захисту України та фізичної культури висловлює подяку  всім учасникам змагань та бажає їм нових звершень у спортивному житті.