Вітаємо із Днем захисника України !!!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці та Українського козацтва. Це свято кожного, хто захищає сьогодні нашу країну, свято єдності всього народу, що увібрало в себе багаті й славні козацькі традиції, що уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії!

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо щирі вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

Бажаємо миру в Україні й у кожному домі, добробуту і здоров’я!

Нехай з нами буде правда і  перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої великої України!

Слава Україні! Героям Слава!

До вітань долучаються студенти ти учні:

Вітальна листівка студентів групи 71-Б

Вітальна листівка студентів групи 81-Бі

Вітальна листівка студентів групи 81-Хм

Вітальна листівка учнів групи 6