Відбулося нагородження переможців огляду-конкурсу на кращий гуртожиток у 2021 році

Щорічно у області відбувається конкурс на кращий гуртожиток. Комісія у складі фахівців департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації аналізує житлово-побутові умови в студентських та учнівських гуртожитках.
Метою такого конкурсу є впровадження кращих практик організації побуту, поліпшення умов для проживання молоді та формування здорового способу життя.
У цьогорічному огляді-конкурсі взяли участь 23 гуртожитки закладів вищої та фахової передвищої освіти, 19 гуртожитків профтехзакладів.
Переможців огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток та кращий учнівський гуртожиток професійного закладу нагороджено Грамотами департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, кубками та цінними подарунками на загальну суму 123 тисячі гривень.
Вручаючи переможцям грамоти та сертифікати на цінні подарунки директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Петро Коржевський наголосив на важливості створення комфортних та сучасних умов для проживання молоді.
колектив гуртожитку № 2 відокремленого структурного підрозділу «Рівненський автотранспортний фаховий коледж Національного  університету  водного господарства та природокористування» – І місце;
колектив гуртожитку № 1 відокремленого структурного підрозділу «Сарненський педагогічний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету»  –  ІІ місце;
колектив гуртожитку відокремленого структурного підрозділу «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж Національного  університету  водного  господарства  та  природокористування» – ІІІ місце.

Перемога в цьому конкурсі — це наше спільне досягнення. Завдяки налагодженій роботі колективу і згуртованості ми отримали такий хороший результат.