Від теорії до практики – практичне заняття з домедичної допомоги

   Зростання кількості нещасних випадків і надзвичайних ситуацій з травмуванням людей потребують якісних і змістовно нових знань надання невідкладної домедичної допомоги. З цією метою, 6 жовтня на уроці з безпеки життєдіяльності викладачем Наталією Божко та за безпосередньої участі представника  КОРД Головного управління Національної поліції в Рівненській області Олександра зі студентами групи 21Б було проведено практичне заняття з правил надання домедичної допомоги в надзвичайних ситуаціях.
   На занятті у були відпрацьовані алгоритми надання домедичної допомоги при різноманітних патологічних (невідкладних) станах, основні способи перенесення, евакуації та транспортування потерпілих.
   Основна увага зверталась на відпрацювання навичок щодо послідовності дій при наданні домедичної допомоги постраждалим при пораненні кінцівки, в тому числі ускладненій кровотечею, порядку огляду та визначенні життєвих показників потерпілого, а також самостійного виконання студентами нормативів діагностики та техніки зупинки кровотечі за різних обставин з накладанням джгута та турнікету.
    Сьогодні, коли українці протистоять ворогу, такі знання особливо цінні, адже допомагають не лише зберегти здоров’я, а й врятувати життя собі та іншим.