Успішний захист дипломних проєктів та отримання дипломів фахових молодших бакалаврів з спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія”

27-28 лютого 2024 року відбувся захист дипломних проєктів випускників груп 11Бі та 01Бз денної та заочної форм навчання за спеціальністю 192 “Будівництво та цивільна інженерія”. Студенти протягом навчання опановували теоретичні знання та практичні навички з будівельних дисциплін, а також здобували досвід роботи на будівельних майданчиках.

Захист дипломних проєктів проходив у формі публічної презентації, де кожен випускник мав змогу продемонструвати свої знання, вміння та навички, а також отримати ґрунтовну оцінку своєї роботи від кваліфікованої комісії.
Дипломні проєкти випускників були присвячені актуальним питанням будівництва та цивільної інженерії.

За результатами захисту дипломних проєктів всі випускники успішно здобули кваліфікацію фахового молодшого бакалавра з спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія”.

Випускники висловили щиру вдячність своїм викладачам за знання та підтримку, а також за те, що допомогли їм стати на шлях професійного зростання.
Коледж пишається своїми випускниками та бажає їм успіхів у їхній подальшій кар’єрі.
Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних проєктів та бажаємо їм успішного працевлаштування та кар’єрного зростання!

Previous Image
Next Image

info heading

info content