Урок – тренінг

   28 березня, викладачем біології Марією Петрівною Линкою, було проведено інтерактивний урок з біології в групі 81-Б з використанням сучасних освітніх технологій. Під час уроку, розкриваючи тему «Спадкові хвороби і вади людини, зі спадковою схильністю, їхні причини», викладач показала, як цікаво можна здійснювати особистісно-орієнтоване навчання та заохочувати студентів до вивчення біології.

    Кожен день приносить нам нові ідеї, цінності й нові освіт­ні реформи. Ще до­недавна якість освіти визначалася знаннями, уміннями й навичками в ме­жах навчальних програм.

   Сучасна ж освіта має бути побудована на вимогах продиктованих часом високих технологій та глобальних наукових відкриттів.

   Визначальною в оволодінні інтелектуальними загальнонавчальними вміннями розглядається здатність студентів трансформувати знання в залежності від умов та використовувати їх в сучасних реаліях.

      Протягом уроку-тренінгу студенти групи 81-Б отримали ази методики дослідження спадкових хвороб і вад людини та проаналізували деякі з них. Впевнена, що отримані знання і навички знадобляться вихованцям нашого коледжу при створенні ними власних родин, адже, деякі спадкові хвороби можна попередити, якщо бути поінформованим.

Циклова комісія викладачів загальнотехнічних і природничих дисциплін