Урок – гра з предмету «Цікаве матеріалознавство»

Будівельні  матеріали в людському житті потрібні повсюдно, їх вибирають усвідомлено, на основі знань для будівництва й експлуатації житла. Головним завданням цього предмету є набуття знань та навичок по оцінюванню властивостей матеріалів, раціональному і доцільному вибору їх для конкретних умов роботи, вміння застосовувати ефективні технологічні методи обробки та зміцнення, які б приводили до здешевлення виробів.

 Для кращого засвоєння навчального матеріалу,  викладачкою Ступницькою Т.А  був проведений урок – гра «Цікаве матеріалознавство» у групі №4 за професією Муляр, пічник, штукатур.

Метою уроку – гри було узагальнити, систематизувати та забезпечити повторення базових понять матеріалознавства. Також сприяти практичному розвитку роботи в невеликих групах, аналізувати інформацію та здатності викладати свою точку зору, а тому групу було поділено на дві команди.

 Гра складалася з шести етапів, всі вони були різноманітні. Учні активно виконували тестові завдання, розгадували кросворди, проявили кмітливість, винахідливість та інтерес до матеріалознавства. Урок був цікавим, як для  самих учнів, так і для запрошених гостей, тому що пройшов він жваво та насичено. Переможцем гри стала  команда «Професіоналів», яку очолював Шпак Ігор.