Урочистості з нагоди Міжнародного дня студента

      Щороку 17 листопада в Україні та усьому світі спудеї святкують Міжнародний день студента. В кожній країні давно склались свої традиції цього свята, а в Україні: для когось День студента — черговий нічим не знаменний день, або просто привід повеселитися, а для когось — день символічного об’єднання, підвищення ролі студентства в громадському та політичному житті країни. Але, як би там не було, студентство відзначає цей день весело і радісно.

    Цьогоріч  в нашому коледжі День студента святкувався яскраво і впродовж декількох днів! Розпочався він святом для першокурсників спеціальностей: «Будівництво та цивільна інженерія» та «Хімічні технології та інженерія» в середу 14 листопада. Студенти четвертого курсу, майбутні випускники, провели зустріч з першокурсниками – церемонію посвяти у студенти. На свято були запрошені дирекція та викладачі коледжу. Старшокурсники ознайомили молодших друзів із студентськими заповідями та традиціями, поділилися своїм досвідом навчання в коледжі. В веселій та жартівливій атмосфері були проведені конкурси і для першокурсників, і для випускників з послідуючим врученням призів. Після привітальних слів директора Андрія Петровича приступили до найприємнішої частини – вручення головного документа студента. З піднесеним настроєм та великим задоволенням студенти-першокурсники отримали з рук директора залікові книжки. Тож нехай там будуть лише гарні оцінки протягом 4-х років.

     Свято завершилось сюрпризом від кураторів груп першого курсу – чаюванням та солодощами.

       Надалі святкування продовжилось 16 листопада, коли відбувся урочистий концерт. Зі сцени Будинку культури та дозвілля КБТК лунали пісні, веселі жарти, гра на скрипці та акордеоні, танці та привітання. З великою приємністю ведучий свята запросив до слова “улюбленого тата” директора коледжу А. П. Алексєйчука.
Андрій Петрович щиро привітав присутніх і підкреслив, що студентська спільнота – майбутнє нації і країни… ??Студентські роки в житті людини найкращі. Ці роки кладуть відбиток на все життя, тож вчіться старанно і цінуйте дану можливість. Горджусь своїми студентами, успішними в науці, у спорті, в художній самодіяльності, переможцями конкурсів. День студента – це день солідарності вашого розуму, демонстрація спільноти. Будьте здоровими, мудрими, щасливими.”

        Наступила урочиста мить вручення нагород. На студентів чекав сюрприз – нагородження дипломами у різноманітних номінаціях(серйозних і жартівливих).

А всі урочистості закінчились святковою дискотекою.

Тож, шановні наші спудеї,  прийміть ще раз привітання від усього викладацького складу та дирекції коледжу:

           У день студента бажаємо вам насолоджуватися кожним днем!

           Нехай викладачі будуть поблажливими, сесії – легкими, стипендія – підвищеною, вечірки – запам’ятовуються, друзі – веселяться разом з вами!
Сердечно бажаємо Вам примножувати свою енергію, відмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку і цілеспрямованості в опануванні майбутньою професією.

         Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.

           Будьте вірними синами і доньками своєї Вітчизни, чесними перед собою і людьми.

           Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!

Previous Image
Next Image

info heading

info content