УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ-2021року

30 червня 2021 року у ВСП”Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП” відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам.
Нова плеяда фахівців будівельної справи одержала довгоочікувані дипломи. 29 – молодших спеціалістів денної та заочної форми навчання спеціальностей ”Будівництво та цивільна інженерія” , ”Хімічні технології та інженерія” та 98 – кваліфікваних робітників за професіями Муляр. Пічник. Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр. Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів.
Цей захід − своєрідна вершина для 137 учнів та студентів, які здобули освіту і залишають заклад освіти. Подія, що зібрала адміністрацію та педагогічний колектив, випускників їх рідних, друзів спонукала присутніх до теплих слів, щирих вітань, душевних спогадів. Щедрими на щирі вітальні слова були виступи директора коледжу Андрія Алексійчука, заступника директора з НВР Наталії Божко, куратора групи Тамари Зулайкхі. З вітальним словом виступити представники деревообробного підприємства ”Свиспан Лімітед”, які підкреслили , що деревообробне підприємство й надалі пропонуватиме хорошу роботу випускникам закладу. Від імені батьків щасливої дороги, миру та благополуччя в самостійному професійному житті побажали Ольга та Ігор Ляшуки. А гарного святкового настрою додали вокальні та хореографічні виступи студентів коледжу та Тетяни Малиш. Із щирими словами вдячності до адміністрації, викладачів закладу звернулися студенти випускних груп.
Щасливої Вам долі, шановні випускники! Зичимо творчого натхнення, наполегливості, успіхів у всіх починаннях, здійснення всіх Ваших мрій і життєвих планів.