Турнір з міні-футболу серед груп Костопільського будівельно-технологічного коледжу НУВГП

Уже традиційно впродовж вересня-жовтня в Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП на спортивному майданчику, що в лісосмузі проходили спортивні  змагання з міні-футболу серед  всіх навчальних груп коледжу. В підсумку змагань перемогу здобула команда першого курсу групи № 4, друге місце вибороли  другокурсники –  група 81 БІ, а третє почесне місце посіла група третього курсу № 8. Також було визначено кращих гравців сезону за номінаціями: «кращий воротар» – ДОНЧИН МАКСИМ, учень групи №  4, «кращий захисник»  – ЯКОВИШИН ВІТАЛІЙ, студент групи 81 БІ, «кращий нападник»  – СУЩИК РОМАН, учень групи № 8, «кращий бомбардир» – САВЧУК ОЛЕКСАНДР, учень групи № 4.

Переможців  змагань на ранковій лінійці заступник директора з навчально-виховної роботи Михайло Аркадійович Пацурківський та викладач фізичної культури Роман Ігорович Мальований урочисто нагородили кубками, грамотами та медалями переможців змагань.