Тиждень циклової комісії викладачів загальнотехнічних, професійних дисциплін спеціальності «Хімічні технології та інженерія»
В період з 29.11.2021 по 03.12.2021року в коледжі проходив тиждень циклової комісії викладачів загальнотехнічних, професійних дисциплін спеціальності «Хімічні технології та інженерія». У зв’язку з карантинними обмеженнями відкриті заходи проводились в офлайн та онлайн режимах з використанням сучасних навчальних платформ.
В рамках тижня викладачі циклової комісії та студенти спеціальності провели цікаві пізнавальні заходи та заняття згідно затвердженого плану, зокрема:
29.11.21 року проводилась олімпіада для студентів всіх курсів з дисципліни «Деревинознавство» викладачкою Ткачук О.П. використовуючи платформу «ВСЕОСВІТА». Студенти показали свої знання та навики і за результатами олімпіади перемогу отримали: І місце – студенти групи 91-ХМ;
ІІ місце – студенти групи 01-ХМ;
ІІІ місце – студенти групи 81-ХМ.
В цей же день і протягом всього тижня студентам було запропоновано перегляд відеороликів по сучасним технологіям виробництва деревних плитних матеріалів, целюлози та паперу. При перегляді студенти спеціальності мали змогу побачити сучасні технологічні процеси виробництва деревинностружкових, деревинноволокнистих плит, фанери, лущеного та струганого шпону, плит МДФ, ОSB, паперу.
30.11.21 року викладачка дисципліни «Загальна хімія» провела в режимі офлайн показовий урок в групі 01-ХМ на тему: «Роль хімії в створенні нових матеріалів, розвитку нових напрямів технологій, розв’язанні продовольчої, сировинної, енергетичної, екологічної проблем». Протягом уроку в теоретичній та практичній площині були підняті для обговорення та вирішення важливі для нашого сьогодення тематичні питання про роль хімії для людства, а також заслухали міні реферати студентів по темі уроку.
30.11.21 року для студентів 91-ХМ, 81-ХМ була проведена відео подорож лабораторією кафедри технології деревинних композиційних матеріалів Національного лісотехнічного університету України. Викладачі кафедри ознайомили студентів з обладнанням лабораторії де проводяться дослідні випробування. Майбутні магістри представили роботи над якими працюють, запропонувавши перспективні рішення по сучасним технологіям виробництва, а саме виготовлення ДВП з додаванням опалого листя, та виготовлення ДСтП з додаванням текстильних відходів у середній шар плит.
01.12.21 року для студентів всіх курсів було проведено бінарну зустріч зі спеціалістами «Свиспан Лімітед» на тему: «Підприємство – навчальний заклад. Роботодавець – майбутній фахівець». Метою цього заходу було популяризація спеціальності «Хімічні технології та інженерія», розширення кругозору студентів щодо обраної спеціальності; виховання відповідальності та стимулювання до трудової виробничої діяльності. Тісна співпраця навчального закладу з підприємством – запорука високоякісної практичної підготовки майбутнього фахівця.
02.12.21 року в очному режимі викладач Гоздецький Є.М. провів тематичну екскурсію для студентів груп 11-Бі, 91-Б, 91-ХМ на тему «В’язі. Реакції в’язів», які мали змогу закріпити теоретичні знання, отримані на лекційних заняттях, переглянувши як реально влаштовані в’язі, що найчастіше зустрічаються в розрахункових схемах. Екскурсія проведена пізнавально, цікаво з демонстрацією вузлів з’єднання різних металевих конструкції, що працюють під навантаженням, ознайомив з будовою та принципом роботи баштових кранів.
В цей же день викладачка Гурська Н.А. провела онлайн-екскурсію для студентів всіх курсів по підприємству «Коростенський завод МДФ» студенти побачили реальну роботу дільниці виготовлення карбамідоформальдегідних смол для виготовлення плит МДФ. Звернули увагу на організацію праці, сучасне автоматизоване обладнання, завдяки чому керування дільницею проводиться в автоматичному режимі з диспетчерської. Працівники підприємства показали сучасну лабораторію її оснащення і методику проведення аналізів вхідної сировини і готової продукції.
03.12.21 року викладачка Гурська Н.А. провела онлайн-екскурсію для студентів 91-ХМ та 81-ХМ дільницею виготовлення паливних пелет з відходів деревини, що функціонує на базі ВАТ «Коростенський завод МДФ». Студенти побачили безвідходне деревообробне виробництво, а також сучасний автоматизований технологічний процес виготовлення паливних гранул.
По закінченню тижня провели засідання циклової комісії де підсумували, що всі заходи були проведені в повному обсязі згідно плану і стали основною мотивацією підвищення у студентів інтересу до навчання та майбутньої спеціальності.