Тиждень циклової комісії викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників

      Тижні циклових комісій – невід’ємна частина навчально-виховного процесу та підвищення рівня кваліфікації учнів. Вони сприяють поглибленню знань та покращенню виконання  робітничих прийомів та вправ. З 22 по 26 лютого 2021 року проходив тиждень циклової комісії викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників. Тиждень проходив згідно затвердженого плану.

       В рамках цього тижня викладачі циклової комісії провели відкриті  заходи, майстер-клас та олімпіади.

       У понеділок, 22.02.2021 року була  проведена олімпіада з предмету «Матеріалознавство» в групі №5, яку проводила викладач Ступницька Т.А. та даний майстер – клас майстром виробничого навчання Вдовиченком О.А. в режимі офлайн та онлайн на тему: «Нанесення фарби «Китайський шовк» . Олександр Антонович розповів про технологію нанесення даної фарби та показав практичні прийоми роботи з нею. Учні могли прийняти участь у процесі нанесення фарби на поверхню.

      У вівторок,  23.02.2021 р.,   викладач спецдисциплін Ступницька Т.А. в рамках тижня циклової комісії, провела олімпіаду з предмету «Матеріалознавство»  в групі № 7. По результатах написаних робіт були визначені переможці олімпіади.

      Переможцями стали:

  1 місце –  Білаш Микола  група №7- 84 бали;

  2 місце – Сащук Володимир група №7 – 79 балів;

  3 місце – Русссу Андрій група №5 –  61 бал.

      У середу, 24 лютого та у пятницю 26-го, викладачем спецдисциплін Войтович Л.В. була проведена олімпіада з предмету «Технологія штукатурних робіт» у групах другого та третього курсів. По результатах виконаних робіт визначені переможці. Ними стали учні:

  1 місце – Позняковський Максим  група №5 – 87,5 бали;

  2 місце – Киричук  Віталій  група №5 – 81 бал;

  3 місце –  Сащук  Володимир, група 7 – 80 балів.

      У четвер, 24 лютого, майстер виробничого навчання Буханкович Т.М. провела відкритий урок на тему: «Наклеювання паперових шпалер встик на стіну». Як об’єкт  відпрацювання  теми використали кімнату гуртожитку коледжу. Були опрацьовані  прийоми розкрою шпалер з підбором малюнку, приготування та нанесення клею на стіну та наклеювання шпалер. Відзначились учні групи Дубатовка  Олексій, Мельник Владислав, Білаш Микола та Іляшенко Сергій. Перед відпрацюванням теми попередньо виконали підготовку поверхонь стін під їх опорядження.

      По закінченню предметного тижня було проведено засідання циклової комісії,  де підвели підсумки всіх заходів з обміном враженнями та цікавими пропозиціями на майбутнє.

Previous Image
Next Image

info heading

info content