Тиждень циклової комісії викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання

Тижні циклових комісій невід?ємна частина виховного процесу та підвищення рівня кваліфікації учнів. Вони сприяють поглибленню знань та підвищення робітничих прийомів виконання вправ.
З 10.02.2020 року по 14.02.2020 року проходив тиждень циклової комісії викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників. Тиждень проходив згідно затвердженого плану.
10.02.2020 року була проведена учнівська конференція на тему : «Сучасні технології в будівництві». В конференції прийняли участь учні груп № 1,2,3,4. За результатами оцінювання перше місце зайняли учні групи № 1 Борейчук Юрій та Мельничук Олег, друге місце учень групи №2 Левчук Павло, третє місце учень групи №2 Сизанович Ілля.
11.02.2020 року в кабінеті № 4 проведений брей-ринг з «Технології кам’яних робіт» викладачем спецдисциплін Нашильник О.Ф. Учні групи були розділені на дві команди та змагалися на кращі знання з мулярських робіт. Урок пройшов жваво та цікаво, поставленої мети у закріплені вивченого матеріалу було досягнуто.
12.02.2020 року був проведений конкурс професійної майстерності, за професією «Муляр» – третього розряду.
Конкурс проходив у два тури:
ТЕОРЕТИЧНИЙ
ПРАКТИЧНИЙ
Теоретичний тур складався із 60 тестових питань та оцінювався в 30 балів та розрахунково завдання, яке оцінювалось у 10 балів.
Практичний тур складався  з виконання  практичного завдання (виконання спареної перегородки),   який оцінювався у 70 балів. Переможця конкурсу  визначали за сумою двох турів.
Перше місце зайняв учень групи №1 Трохимчук Дмитро Михайлович
Друге місце зайняв учень групи № 3 Тхорик Андрій Вікторович
Третє місце зайняв учень групи № 3 Онищук Анатолій Анатолійович.
Учні були нагороджені дипломами.
12.02.2020 року у виробничих майстернях пройшов відкритий урок на тему : «Цегляна кладка простінків». Майстер виробничого навчання Настін Г.Г. показував та пояснював учням першого курсу як вкладати цеглу, як розстилати розчин для правильного мурування простінків. Учні були зацікавлені самостійним виконанням вправи.
13.02.2020 року серед учнів мулярських груп був проведений конкурс на кращий макет цегляної кладки. За результатами оцінювання призові місця поділили між собою учні групи №2 : -перше місце Денищич Сегрій,
– друге місце Генюк Костянтин та Левчук Павло,
– третє місце Волинець Артем.
По завершені планових  заходів тижня циклової комісії 14.02.2020 відбулося засідання циклової з обговоренням  заходів та заходів які будуть проведені у березні 2020 року.

Previous Image
Next Image

info heading

info content