Тиждень циклової комісії викладачів професійних дисциплін спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія»

З 22.11.2021 по 26.11.2121 року в коледжі проходив тиждень циклової комісії викладачів професійних дисциплін спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». Упродовж тижня, викладачі циклової комісії спільно зі студентами, організовували низку тематичних заходів, які проводилися згідно затвердженого плану.

22.11.21 року викладач Алексєйчук Ж.В. організувала проведення олімпіади з дисципліни «Будівельне матеріалознавство», використовуючи платформу «ВСЕОСВІТА». Знання, ерудиція та інтелект – це те, що об’єднало 11 учасників олімпіади, які показали свій компетентнісний підхід до вивчення даної дисципліни. Олімпіада складалась із переліку завдань теоретичного та практичного блоків, включаючи тестові завдання з різних розділів.

За результатами олімпіади, призові місця зайняли:
I місце – Корева Богдан –група 01Б;
II місце – Колдун Юрій – група 91Б;
III місце розділили –Адамов Владислав – група 01Б та Кухар Павло – група 91Б.

23.11.21 викладачем Коваленко М.М. проведено відкрите заняття з дисципліни ОСАПр в групі 01Б, з теми “Креслення плану будівлі в програмі AutoCAD”. Студенти з великою зацікавленістю вивчали різні інструменти програми, способи та послідовність креслення плану за допомогою AutoCAD 2013, які викладач справно демонстрував студентам. Для зворотної комунікації із студентами, видача додаткових матеріалів та домашнього завдання, було також використано Google class room, так як заняття проводилось дистанційно.

В цей же день викладачами Кожарко О.М. та Степчук Н.В. було проведено вікторину «Будівництво від А до Я» в якій, за призове місце, активно боролись студенти групи №91Бі та 01-Бі. Команди – учасниці протягом всього етапу йшли пліч-о-пліч та здобували непогані результати в різних номінаціях, але команда «Нон-Стоп» на чолі з командиром Ковальчуком Ілльою впевнено пішла вперед і виборола призове місце.

24.11.21р. викладачем Панчуком Ю.М. була проведене показове практичне заняття в групі 01Б з дисципліни «Інженерна геодезія» на тему: «Камеральна обробка журналу технічного нівелювання». Тут були розглянуті питання з організації та виконання робіт з технічного нівелювання зв’язуючих та проміжних точок місцевості, послідовність виконання робіт на станції, порядок занесення відповідних вимірювань і обчислень в журналі технічного нівелювання з проведенням контролю обчислень. В цілому мета заняття досягнута, студенти отримали теоретичні знання з організації і методики проведення технічного нівелювання та практичні навички з заповнення і обчислення журналу нівелювання.

24 листопада студенти групи 11Бі в онлайн режимі прийняли участь у традиційному щорічному Креслярському турнірі, метою якого було перевірка і закріплення знань з геометричного та проекційного креслення, розвиток логічного мислення і просторової уяви. Змагання проходило у 3 тури: І – бліц-опитування з виведенням на екран монітору питань; ІІ – тестування на платформі google form; ІІІ – практичні завдання творчого характеру.

Переможцем став Кравчук Денис, 2 місце здобув Кунц Едуард, 3 місце посів Бойченко Максим. Захід підготувала і провела викладач Гоздецька Т.Т.
Алексєйчук Ж.В. запропонувала студентам та всім бажаючим перегляд відеороликів пов’язаних із інноваційними технологіями сучасного будівництва.

Завершальним заходом цього дня, з метою профорієнтаційної роботи, відбулась відеозустріч студентів із викладачем кафедри «Охорона праці та безпеки життєдіяльності» доцентом, кандидатом технічних наук Куськовець С.Л., який розповів про спеціальність «Охорона праці та безпека життєдіяльності» та ознайомив з умовами вступу.

25.11.2021 року у групі 91Б було проведено показове практичне заняття на тему: «Правила підрахунку кам’яних робіт» з дисципліни «Технологія і організація будівельного виробництва», на якому студенти навчились виконувати підрахунок об’єму цегляної кладки згідно заданої схеми плану будівлі.

Ступницькою Т.А. проведено анкетування студентів на тему «Що для мене значить «БУДІВЕЛЬНИК». Студентам запропоновано 10 інформаційно-складних запитань на будівельну тематику. Прийняло участь 36 студентів. Виявилось, що для більшості опитаних студентів будівельна сфера не чужа для них територія, вони мають шанси досягти в ній помітних успіхів.

26.11.2021 року викладач Подворний А.В. провів віртуальну екскурсію кафедрою мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки НУВГП. Була представлена та описана матеріальна база кафедри: устаткування, механізми та моделі. Було проведене випробування сталевого зразка на розтяг з його руйнуванням. Під час екскурсії була представлена інформація про спеціалістів, яких готує кафедра та їх перспективи.

Всі заходи були проведені в повному обсязі, відповідно до плану, на досить високому рівні і послужили основою для сприяння підвищення у студентів інтересу до навчання та прояву творчих здібностей.