Тиждень циклової комісії викладачів “фізико-технічних, природничих, математичних, комп’ютерних дисциплін, Захисту України та фізичної культури”

15.11.2021 у ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП» стартував тиждень циклової комісії викладачів “фізико-технічних, природничих, математичних, комп’ютерних дисциплін, Захисту України та фізичної культури”.

Розпочався тиждень з віртуальної подорожі до Рівненського природного заповідника і цікавинок Полісся, яку організувала викладачка біології та екології Линка М.П., з метою виховання бережливого ставлення до природи  і  любові нашого краю.

Пізнавальним і корисним був показовий урок із Захисту України на тему: «Види кровотеч», викладач Рубель М.В. хоч і дистанційно, але наглядно продемонстрував порядок надання першої домедичної допомоги.

17 листопада, в Міжнародний день студента, Зданюк Ю.М. провела Акція «Допоможи, підтримай, подаруй…!», метою якої було зробити в цей день якнайбільше добрих справ, щоб кожен першокурсник міг з гордістю сказати: “Я студент будівельного коледжу!”

Також викладачка біології, Линка М.П. провела низку заходів, присвячених здоровому харчуванню:  відеореаліз «Чим загрожує фаст-фуд, окрім ожиріння?» ( групи 2, 6,11); проблемний дискурс «Фаст-фуд чи корисна їжа?» (групи 01-Б,11-Б). Метою цих заходів було розвивати вміння логічно мислити та обґрунтовувати судження про шкідливість їжі  фаст-фуд.

Викладачкою хімії, Остапюк А.П., був проведений урок у групі 11-Б на тему: «Багатоатомні спирти та їх застосування».  Метою показового уроку було вивчення властивостей гліцеролу та етиленгліколю, виховання здорового способу життя та наведення паралелі між  вивченням хімічних речовин та застосуванням їх у повсякденному житті.

Павлова Т.О., провела інтегровані уроки «Практична математика» (4,7 групи), де учні розв’язували задачі професійної спрямованості, приділивши увагу на зв’язок предмета з обраною професією.

Показовий  урок з електротехніки  провів викладач Пінчук Р.О. в групі №2 на тему: “Керування освітленням за допомогою прохідних вимикачів”. На уроці учні навчались читати електричні схеми освітлення, вивчили правила техніки безпеки при виконанні електромонтажних робіт, засвоїли як правильно користуватись інсрументом, викладач продемонстрував на симуляторі, як працюють прохідні вимикачі.

Цього ж дня, 18 листопада, викладачі Пінчук Р.О. та Семещук І.Л. провели олампіаду з фізики. Кращими у володінні предметом виявилися:

І курси: 1 місце – Федорець Яна, група11б

                2 місце – Ковальчук Орест, 11б

                3 місце  – Кусік Дмитро, 2 гр.

ІІ, ІІІ  курси:   1 місце – Адамов Владислав, 01б

                   2 місце-  Єніч Богдан, 8 гр

                   3 місце – Білаш Микола, 7 гр.

Також упродовж тижня учні коледжу змагались за титул  «Найкращий гравець-математик» в дистанційній інтерактивній грі, де необхідно було продемонструвати вміння швидко обчислювати приклади. Прийняли участь 74 учні, найкращі результати показали: Білаш Микола (1 місце), Базелюк Андрій (2 місце), Борейчук Віталій (3 місце).

Доброю традицією стала участь у дистанційних конкурсах з інформатики. Так під керівництвом викладачки Зданюк Ю.М. студенти групи 11-Б взяли участь у конкурсі “Основи кібербезпеки” від  vseosvita.ua, отримавши від організаторів подяки та сертифікати учасників, а Сак Вадим – диплом переможця, за почесне ІІ місце. Учні ж перших курсів змагалися на платформі naurok, вирішуючи завдання дистанційної олімпіади з інформатики за 10 клас, де теж продемонстрували хороші результати

Завершився тиждень проведенням олімпіади з математики викладачами Салівончик Т.Є і Павловою Т.О. серед учнів та студентів першого курсу коледжу.

1 місце – Романюк Олександр, 11б

2 місце – Логін Костянтин, 11б

3 місце – Король Максим, 11б

Викладачі циклової комісії дякують всім учасникам заходів за співпрацю та вітають переможців конкурсів і предметних олімпіад!