Тиждень циклової комісії «Хімічні технології та інженерія»

З 30.11.2020 по 04.12.2020 р. у ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП» був проведений тиждень циклової комісії «Хімічні технології та інженерія».
У зв’язку з карантинними обмеженнями всі відкриті заходи проводилися в онлайн режимі з використанням сучасних навчальних платформ. Адже, на даний момент нестандартні заняття – це цікаво та пізнавально, оскільки вони дозволяють урізноманітнити навчальну діяльність, стимулюючи розкриття творчих здібностей. Вони є каталізатором усієї навчальної діяльності, розвивають  інтелектуальну й емоційну сферу студентів, викликають інтерес до навчальних дисциплін, а головне  сприяють зростанню розумового рівня здобувача освіти.
В рамках цього тижня викладачі циклової комісії провели відкриті заходи т а заняття.

  У понеділок 30 листопада, викладачем спецдисциплін Ткачук О.П., проводився відкритий урок у групі 01-ХМ на тему «Технологія виготовлення фанери та її призначення». На занятті першокурсники ознайомилися  з технологією виробництва фанери, її застосуванням в різних галузях. До огляду студентам була представлена презентація з послідовними технологічними операціями та обладнанням, а також відеоролик з виробництва фанери на ВАТ «Київський фанерний завод».

Також цього дня Воронко О. Д., провів відкрите заняття на тему: «Організація охорони праці на підприємствах виготовлення деревних плитних матеріалів» для студентів ІІІ курсу, групи 81-ХМ. Де всі присутні ознайомились із основними правилами охорони праці на виробництвах, переглянули ряд цікавих відеофільмів.

У вівторок 01.12.2020, викладачем органічної хімії  Зулайкхі Т.В. було проведено відкрите лекційне онлайн-заняття на тему: «Ароматичні вуглеводні» у групі 91-ХМ. Студенти другого курсу показали високий рівень підготовки з даної дисципліни. Мети заходу було максимально досягнуто.

Цього ж дня, між студентами ІІІ та ІV курсів, на платформі Google Meet, проводився дистанційний конкурс «Кращий знавець виробництва деревних плитних матеріалів». Метою даного заходу було повторити, систематизувати й узагальнити знання студентів із спецдисциплін; розвивати технологічне мислення та вміння аналізувати, швидко знаходити вірну відповідь. За результатами всіх завдань перемогу отримали студенти ІV курсу, групи 71-ХМ.

У середу 2 грудня, студентам першого та другого курсів, викладач Ткачук О.П. показала презентацію «Цікаві породи деревини», де були представлені топ 10 найсмачніших дерев світу. А також, студенти групи 01-ХМ ознайомилися з презентацію «Моя майбутня професія». Діти з величезним задоволенням вивчали технологічні процеси виробництва продукції  деревопереробної галузі, види плитних та композиційних матеріалів, а також роботу прогресуючих сучасних підприємств, на яких вони, в подальшому, матимуть можливість працювати.

У четвер 3 грудня, головою циклової комісії, викладачем спецдисциплін Нагорняк І.І., проводилося відкрите заняття на тему: «Технологічний процес виготовлення виробів з деревино-клейових композицій» для студентів ІV курсу, групи 71-ХМ.  На якому були розглянуті методи переробки відходів деревообробної галузі  у вироби та їх застосування, а також переглянуті сучасні технологічні процеси виготовлення виробів із деревино-полімерних матеріалів. Всі студенти з великим задоволенням слухали викладений матеріал.

Також, Гоздецький Є. М. провів відеоекскурсію на тему «В’язі. Реакції в’язей». Студенти груп  81-ХМ, 81-Б та 01-Бі мали змогу закріпити теоретичні знання, отримані на лекційних заняттях, переглянувши як реально влаштовані в’язі, що найчастіше зустрічаються в розрахункових схемах. Екскурсія проведена пізнавально, цікаво з демонстрацією вузлів з’єднання різних металевих конструкції, що працюють під навантаженням.

В п’ятницю 4.12.2020 викладач Гурська Н.А. провела відкритий захід у групах 81-ХМ та 71-ХМ «Віртуальні екскурсії по деревообробних підприємствах». Розповідь викладача була поєднана з візуалізацією  матеріалу у вигляді презентації.  Студенти відвідали фото- та відеоекскурсії з використанням платформи Google Meet по підприємствах: ТОВ «Свиспан Лімітед», ТОВ «Українські лісопильні», ПрАТ «Цумань», ТОВ «ОДЕК» та ПрАТ «Коростенський завод МДФ». У ході проведення заходу студенти мали змогу побачити реальний технологічний процес виробництва деревностружкових плит, лущеного та струганого шпону, фанери, плит МДФ, а також технологію отримання пиломатеріалів. Захід виявився яскравим, сучасним та сприяв зростанню розумового рівня здобувачів освіти.

Впродовж тижня ЦК «Хімічні технології та інженерія»  між студентами всіх курсів даної спеціальності проводився фотоконкурс презентацій на тему: «Деревина, як сировина для виготовлення…?» і за його результатами перемогу отримали студенти ІІІ курсу,  групи 81-ХМ.

По закінченню предметного тижня було проведено засідання циклової комісії,  де підводилися підсумки всіх заходів з обміном враженнями та цікавими пропозиціями на майбутнє.

 Дякуємо студентам спеціальності «Хімічні технології та інженерія» за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Previous Image
Next Image

info heading

info content