Тиждень циклової комісії «фізико-технологічних, математичних, комп’ютерних дисциплін, фізичної культури та захисту Вітчизни»

З 12 по 16 лютого 2018 року в Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП проходив тиждень циклової комісії «фізико-технологічних, математичних, комп’ютерних дисциплін, фізичної культури та захисту Вітчизни» (голова циклової комісії Пінчук Руслан Олександрович). Завданням тижня було підвищити інтерес учнів та студентів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів та студентів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу, сприяли розкриттю внутрішнього потенціалу.

В понеділок, в групі 51-Б викладач Крушевський А. Г. провів відкритий урок з електротехніки на тему: «Електротехніка в будівництві», де студенти дізналися багато цікавинок та новинок, як «пустити» світло в свій дім, поексперементували із вправами на складанням схем.

13 лютого в спортивній залі коледжу відбувся відкритий урок на тему: «Розвиток основних рухів та морально-вольових якостей, умінь та навичок потрібних в повсякденному житті». Викладач фізичної культури з багаторічним досвідом, Багінський І. А., поділився із студентами-першокурсниками знаннями, щодо розвитку морально-вольових якостей, навів приклади їх використання в житті, при надзвичайних ситуаціях.

14 лютого в навчальному закладі святкували не лише день Святого Валентина, а й День комп’ютерщика, який світова спільнота щороку відзначає саме в День всіх закоханих. Поєднавши два свята, викладач інформатики, Зданюк Ю.М., організувала виставку стіннівок-валентинок «Я люблю інформатику», які учні та студенти виготовили власноруч. Викладачі коледжу оцінили роботи навчальних груп та відповідно нагородили грамотами кращих: І місце – групи №4, друге місце – група №8, почесне третє місце дісталося валентинці від групи №71-Б.

Насиченим видався четвертий день тижня ЦК. У групі №5 було проведено відкритий урок з математики на тему «Об’єми тіл обертання». Cвою майстерність викладання продемонструвала викладач Павлова Т.О. Учням необхідно було проявити не аби які ерудованість та знання з математики, фізики, креслення та ін., щоб розв’язати задачі та дати правильні та повні відповіді на запропоновані викладачем питання. Також 15 лютого в комп’ютерному кабінеті №1а викладач Зданюк Ю.М. провела урок-захист проектів «Інформатика навколо нас». Студенти першого та другого курсів представляли свої творчі роботи-презентації. Присутні учні, студенти та викладачі – члени журі, дізналися з уст молоді багато цікавого з новинок інформатизації суспільства, про розвиток сучасних комп’ютерних технологій та їх використання у повсякденному житті. І хоча всі роботи були виконані на високому рівні, переможцями стали: Озарчук Максим, студент групи 71-Б, ІІ місце  – Кузнєцов Анатолій, студент групи 61-Б, ІІІ місце виборов Харчук Микола, група 71-ХМ. Переможці отримали грамоти на щотижневій ранковій лінійці.

В п’ятницю, в рамках тижня проводився відкритий урок з математики на тему: «Формула Ньютона-Лейбніца» в групі 71-Б. Викладач-методист коледжу, Салівончик Т.Є., продемонструвала майстер-клас з проведення зразкового уроку. Присутні на уроці студенти та викладачі з легкістю засвоїли новий матеріал. Також 16 лютого відбулося представлення проектів науково-дослідницьких робіт МАН, під керівництвом викладачів фізики та астрономії Пінчука Р.О. та Семещука І.Л.. Присутні студенти та викладачі мали змогу переглянути зразкові роботи з МАН в сфері космічних досліджень, дізналися про підготовку до конкурсу та послухали роботи студентів-доповідачів, які взяли участь в обласному конкурсі МАН з фізики та асторонії в 2018 році.

Під час підведення підсумків тижня на засіданні ЦК «фізико-технологічних, математичних, комп’ютерних дисциплін, фізичної культури та захисту Вітчизни» було обговорено всі проведені заходи та відмічено, що тиждень пройшов на належному рівні. Учні та студенти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами, навички та творчі здібності.
Якщо хочеш досягнути
У житті своїм вершин
Математику збагнути
Мусиш тонко, до глибин.
Калькулятор і комп’ютер, –
Хто сьогодні їх не зна?
Та за пояс їх запхнути
Може світла голова.
Та коли чогось не знаєш,
Час це вивчити настав.
Не махай на все рукою,
Не лінуйся, а учись
Бо чого навчишся зараз,
Знадобиться ще колись!

Previous Image
Next Image

info heading

info content