ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ «ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИХ, МАТЕМАТИЧНИХ, КОМП’ЮТЕРНИХ ДИСЦИПЛІН, ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ ТА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ»

В Костопільському будівельно-технологічному колежі НУВГП вже стало традицією проводитити предметні тижні. Із 18 по 22 лютого 2019 року проходив тиждень циклової комісії фізико-технічних, математичних , комп’ютерних дисциплін захисту Вітчизни та фізичної культури. Мета заходу:  привернути увагу учнів та студентів до точних дисциплін та фізичної культури,  показати їх красу, практичну спрямованість, ознайомити з маловідомими математичними фактами та фізичними явищами.

Тиждень циклової комісії фізико-технічних, математичних,  комп’ютерних дисциплін, захисту Вітчизни та фізичної культури  проводили згідно з планом, затвердженим на засіданні  циклової комісії. Впродовж тижня у всіх навчальних групах викладачі Павлова Т.О., Пінчук Р.О., Салівончик Т.Є,  проводили «п’ятихвилинки», на яких озвучували цікаві повідомлення про маловідомі факти з математики, фізики, електротехніки та інформатики.

В понеділок, 18 лютого, викладач Рибалко А.В. провів відкритий урок з фізики у групі 81-ХМ на тему: «Випаровування та конденсація. Вологість повітря». В цей же день почався турнір з комп’ютерних ігр серед учнів та студентів коледжу.

 У вівторок, 19 лютого викладач Пінчук Р.О. провів відкрите заняття з електротехніки в групі №2 на тему «Побутові електронагрівальні прилади. Будова термореле». О 14:30  продовжився турнір з комп’ютерних ігр серед учнів та студентів коледжу.

У середу, 20 лютого в стінах коледжу проходив захист учнівсько-дослідницьких робіт МАН студентами групи 71-Б, під керівництвом Семещука І.Л. та Пінчука Р.О.. О 15:30 розпочався турнір із настільного тенісу серед учнів та студентів коледжу, під керівництвом викладача фізичної культури Мальованого Р.І.

В четвер, 21 лютого викладач Рубель М.В.  провів відкриту виховну годину в групах 81-Б та 81-ХМ на тему: «Права та обов’язки пішоходів».

О 10:20 Мальований Р.І. провів відкрите заняття з фізичної культури,  Павлова Т.О. –  з математики.

У п’ятницю, 22 лютого підвели підсумки тижня циклової комісії. За результатами змагань з настільного тенісу,  I місце зайняв учень групи №2 Левчук Павло, II місце Потапчук Юрій учень групи №8, III місце – студент групи 51-Б,  Федорець Олександр.  На змаганнях з комп’ютерних ігр I місце зайняла команда групи 51-Б, II місце –  2-групи, III місце розділили між собою команди 9 групи та 81-Б.

Яким би насиченим не був тиждень фізико-технічних, математичних , комп’ютерних дисциплін захисту Вітчизни та фізичної культури, всі викладачі, котрі брали участь у підготовці заходів, піклувалися, щоб у студентів та учнів завжди зберігався добрий настрій та інтерес як  до наук, так і до  фізичної культури , адже,  як література розвиває емоції, взаєморозуміння,  так математичні науки розвивають спостережливість, уяву і розум ,а фізична культура –  впевненість у своїх силах.

Previous Image
Next Image

info heading

info content