Тиждень іноземних мов «English-French language week»

Вивчення іноземної мови в сучасному світі – це одна з найважливіших складових успішної людини. Не тільки ознакою сучасної людини є вивчення мов, з споконвіку притаманно шукати шляхи розвитку,навчатися не тільки своєму,ось саме тоді на допомогу прийшли переклади. Знання іноземних мов свідчить про всебічний розвиток особистості, розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. На жаль, багато вважають, що не кожна людина здатна вивчити іноземну мову. Так, звичайно, здібності у кожного з нас індивідуальні. Хтось схильний до точних наук, у когось гуманітарний склад розуму. Найголовніше розвивати їх, удосконалювати та зміцнювати. Необхідно також тренувати свою пам’ять і мислення, особливо вивчаючи  іноземні мови.

Таким чином, основною проблемою на даний момент є зацікавити студентів у вивченні іноземної мови, показати їм усі перспективи та переваги. Основна мета даного заходу – посилити мотивацію до вивчення іноземних мов, стимулювати інтелектуальну та мовну активність студентів, розширити їх світогляд, розвивати творчі здібності. Головним принципом тижня є залучення якомога більшої кількості учнів та студентів до творчо-пізнавальної діяльності і співпраці з викладачами незалежно від рівня володіння мовами.

Згідно затвердженого плану циклової комісії філологічних дисциплін викладачі спільно з учнями та студентами провели ряд заходів.

Отож, вже у понеділок  22 квітня голова циклової комісії Стахнюк О.П. ознайомила з планом та завданнями проведення тижня іноземних мов.

22 квітня у стінах коледжу розпочався тижень іноземних мов. Під керівництвом викладачів англійської мови Субботіної К.Б. та Єрмаченко М.В. учні групи №6 долучилися до створення Mind Map «How green you are». Робота над ментальною картою була не лише цікавою та веселою,а й пізнавальною,адже ефективна візуалізація у процесі навчання стимулює роботу памяті, дозволяє побачити суть проблеми та сприяє легкому засвоєнню навчального матеріалу. Викладачам вдалося зацікавити учнів та скерувати їх пізнавальну діяльність у правильне русло. Понеділок продовжився відкритим заняттям у групі №81-Б «Easter traditions in Ukraine and Great Britain» з викладачем Стахнюк О.П.,адже усі були в очікуванні одного з найбільших свят у році світлого Воскресіння Христового, і вже традиційно на уроках іноземної мови студенти обмінюються власними сімейними звичаями,готують яскраві презентації та цікаві розповіді,було присутнє таке необхідне, тепер живе,імпровізоване спілкування між однолітками англійською.

23 квітня уроки іноземної розпочалися з перегляду  навчальних відеофільмів англійською та французькою мовами та подальшим обміном враженнями побаченого та прокоментованого учнями,студентами та викладачами- предметниками. Також, вже традиційно був проведений навчальний диктант у групах №5,№71-Б з метою визначення рівня знань та вмінь іноземної мови учнів та студентів. Диктант виконав не лише навчальну функцію,викладачам Сєчці В.І.,Субботіній К.Б.,Стахнюк О.П. вдалося розширити кругозір,сприяти розвитку продуктивного мислення. Створення проекту «Етапи побудови житлового будинку»,це наступне про що розповідали наші майбутні будівельники,студенти групи №81-Бі англійською та французькою мовами під керівництвом Киріши І.В. та Стахнюк О.П. Вікторина «English speaking countries» була проведена викладачами Субботіною К.Б. та Сєчкою В.І. у групі №7. Цей день закінчився переглядом- підбіркою цікавих фактів про Францію та Англію зі студентами групи №71-Б.

Середа була насиченим на події днем,і так студенти третього курсу групи №61- Б спільно з викладачами англійської мови Стахнюк О.П. та Гузовець О.Ю. які вивчають англійську мову (за професійним спрямуванням) запрошували усіх бажаючих на відкрите практичне заняття, яке було проведене у вигляді круглого столу. Основною темою якого було закріплення вивчених видів сучасних будівельних матеріалів «Modern building material» ,а саме: якість,застосування,склад,можливості використання. Студенти запропонували свою модель проведення уроку на прикладі реальної ситуації :замовник,будівельна компанія, менеджери з продажу та реклами будівельних матеріалів які реалізує компанія. Основа – ситуативний діалог з мультимедійним супроводом.

Студенти групи №61-Б також мали нагоду перевірити свої знання англійської мови, шляхом проходження онлайн-курсу на визначення рівня знань англійської,корисна справа,яка переконливо впливає на потребу сучасної молоді вивчати мови.

Приємною  частиною четверга 25 квітня викладачем Єрмаченко М.В. було проведено урок- гру , вивчення англійських традицій «Tea time»

у групі 71-ХМ, з метою сприяння зміцнення знань студентів про традиції та звичаї країни мову якої вивчаємо. Були створені умови для розвитку логічного мислення студентів,вміння аналізувати,висловлювати свої думки та побажання іноземною мовою. Нестандартний урок містив різні форми роботи, які сприяли підвищенню зацікавленості та мотивації до вивчення студентами мови,ознайомив їх з правилами етикету та традиціями чаювання у Великій Британії.

Молодці успішно виконали усі завдання

26 квітня став днем підведення підсумків проведення тижня іноземних мов у коледжі.

Шановні  учні та студенти КБТК,щиро дякуємо за участь та ініціативність у проведенні заходів, надіємось на подальшу вашу активну роботу на заняттях та в позаурочний час.

Розвиваймося,вдосконалюймося,підвищуймо рівень своїх знань –  вивчаймо англійську мову і не зупиняємось на досягнутому.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Голова циклової комісії                                                          О.П.Стахнюк