Студенти спеціальності 161‘’Хімічні технології та інженерія’’ відвідали Львів

20 травня 2021 року студенти  спеціальності «Хімічні технології та інженерія» разом з класними керівниками здійснили профорієнтаційну поїздку до Національного лісотехнічного університету України м. Львів.
Представники кафедри деревинних композиційний матеріалів гостинно зустріли наших студентів. Говорили про умови вступу, умови проживання в гуртожитку, практику, спортивні секції тощо.  Оглянули територію університету, навчальні корпуси та ботанічний сад.
Гарним продовженням поїздки  було відвідування 23-ої міжнародної виставки «Деревообробка».  Студенти мали можливість ознайомитись з інноваціями галузі: з новими видами високотехнологічного обладнання, комп‘ютеризованим управлінням, цікавим моментом був огляд експонатів по оздобленню деревинних матеріалів, сучасними вимірювальними приладами, а також найновішими технологіями та раціональним використанням відходів в деревообробній галузі.
Завершилась поїздка цікавою екскурсією старовинним містом з дегустацією неповторної львівської кави та оригінальних смаколиків.
Загалом поїздка була цікавою та інформативною.
Previous Image
Next Image

info heading

info content