Щира подяка за підтримку.

Багато років поспіль ВСП «Костопільський будівельно-технологічний коледж НУВГП» пишається дружбою і співпрацею з колективом ТОВ «Свиспан Лімітед» та його керівництвом.
Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, постійна готовність прийти на допомогу, засновані на активній соціальній позиції, багаторічній родинній турботі про вихованців коледжу незмінними.
При підготовці закладу освіти до 2020-2021 навчального року процесу виникла потреба у заміні підлоги у навчальних кабінетах. Завдяки ТОВ «Свиспан Лімітед» студенти та викладачі працюватимуть у більш комфортних умовах, адже коледж отримав матеріали для ремонту підлогового покриття. Колектив ВСП «Костопільський будівельно-технологічний коледж НУВГП» щиро дякує директору «Свиспан лімітед» Федишин Юстині Олексіївні, менеджеру із зовнішніх зв’язків Андрійчук Наталії Вікторівні за допомогу та надані матеріали.
Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію, віддачу себе дітям, які потребують небайдужего повсякденного піклування і уваги.