Шановні захисники незалежної України!

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України. Ці  знаменні  дати  нерозривно  пов’язані  між  собою та символізують  зв’язок  поколінь, давню  історичну  традицію. А без минулого нема майбутнього. Пресвята  Богородиця  вважалася  покровителькою  і заступницею  славного  війська  козацкого  та  всього українського  люду.
За часів козацтва наші предки пройшли науку честі та гідності, рівності та демократії. Вірою і правдою справі утворення нашої держави довгі роки служили ветерани повстанського руху, давши клятву здобути волю Україні або загинути за неї.
Славетні традиції українського народу продовжують захисники і патріоти Української держави, які сьогодні відстоюють мир у нашій країні на східних рубежах. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто взяв у руки зброю і встав на захист України, хто охороняє наші рубежі і береже спокій та мир в тилу.
Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм.
У цей день ми також схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну. Вічна пам’ять!
Тож бажаємо усім мирного неба. незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Від усього серця зичимо  Вам здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!