Предметний тиждень циклової комісії викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання

Проведення тижня циклової комісії – багаторічна традиція і одна з форм вивчення передового педагогічного досвіду в коледжі.

Мета проведення тижня: розвиток інтересу у учнів до обраної професії, активізація їх творчих і професійних здібностей, залучення учнів до позакласної роботи.

Завдання тижня: вдосконалення професійної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання через участь в організації та проведенні визначених і  позаурочних заходів, використання різноманітних форм і методів роботи для розкриття творчого потенціалу учнів та викладачів.

В рамках предметного тижня викладачами та учнями були підготовлені та проведені цікаві заходи: учнівська конференція, олімпіада, відкриті та показові уроки, конкурс діючих макетів.

З метою поглиблення зацікавленості учнів у спеціальних знаннях та розширення їхнього світогляду, з 02.03. 2021 року стартувала олімпіада з предмету « Технологія мулярських робіт», яку проводила викладач спецдисциплін Нашильник О.Ф. В олімпіаді приймали участь учні старших курсів та гр №1. За результатами виконаних робіт були визначені переможці:
1 МІСЦЕ – учень групи №4 Луцов’ят Андрій
2 МІСЦЕ – учень групи № 4 Дзюбак Олександр
3 МІСЦЕ – учень групи № 2 Левчук Олександр

03.03.2021 був проведений відкритий урок виробничого навчання майстром Настіним Григорієм Григоровичем на тему : «Мурування першого ряду та наступних спеціальних рядів» в групі №4. Майстром було показано та розказано, як необхідно за допомогою порядових схем мурувати просту кухонну плиту. Урок пройшов цікаво, пізнавально та досяг поставленої мети.

Викладач спецдисцилін Нашильник О.Ф. провела учнівську конференцію у ггрупі №1 на тему: «Сучасні матеріали в будівництві». За результатами презентацій виконаних робіт учні посіли наступні місця:
1 МІСЦЕ – Крищук Микола
2 МІСЦЕ – Онищук Олександр
3 МІСЦЕ – Чернецький Назарій

04.03.2021. майстер І категорії Караймчук В.О. провів показовий урок виробничого навчання в групі № 1, тема уроку: «Кладка чехословацького каміна». Під час проведення уроку були застосовані мультимедійні презентації, відеоматеріал виконання мурування каміну. Учні запропоновану вправу на урок виконували із задоволенням.

05.03.2021 під керівництвом майстра виробничого навчання Ющук Н.Л. був проведений конкурс діючих макетів пічних пристроїв. За результатами оцінювання учні отримали наступні призові місця:
1 МІСЦЕ –Марчук Максим, Левчук Павло
2 МІСЦЕ – Генюк Костянтин, Михальчук Вадим
3 МІСЦЕ – Озеруга Назар, Покарець Валерій

Тиждень циклової комісії – це творча співпраця учнів, викладачів та майстрів виробничого навчання. Викладачі та майстри виробничого навчання циклової комісії – творчі, ініціативні працівники, які мають великий досвід роботи і бажання ділитися ним. По завершенню всіх запланованих заходів відбулося засідання циклової комісії з обговоренням та обміном інформацією. Також на цьому засіданні були підведені підсумки проведених тижневих заходів, відзначені позитивні моменти та завдання на майбутнє.

Previous Image
Next Image

info heading

info content