Предметні олімпіади, як метод виявлення обдарованих і талановитих дітей

Уже давно стало традицією проводити в коледжі різні конкурси, олімпіади та турніри з різних дисциплін, які вивчають студенти будівельного напряму. І в цей рік коли в нашій рідній країні уже майже 10 місяців точиться запекла війна, здобувачі освіти стараються оволодівати знаннями і вміннями з різних дисциплін та ще й позмагатись між собою.
Онлайн турнір на кращого знавця дисципліни «Основи системного аналізу». Завдяки цій дисципліні у майбутніх фахівців виробляються навики системного підходу для вирішення технічних задач. Вміння використовувати методи математичного моделювання для оптимізації управління технічними об’єктами та системами, усвідомлення необхідності застосування системного підходу при вирішенні складних ситуацій.
Саме такі завдання вирішували студенти груп 01Б та 01Бі, змагаючись один з одним на швидкість та правильність вирішення поставлених задач. Турнір складався з трьох завдань. Для виконання завдань використовувалися платформи «Learnind Apps.ord» і «Всеосвіта».
Найкращими знавцями дисципліни «ОСА» показали себе студенти групи 01Б: переможцем став Адамов Владислав, на другому місці розташувався Антонюк Ілля, третє місце посів Гуренчук Максим.
Онлайн олімпіада з креслення серед учнів груп підготовки кваліфікованих робітників 2 курсу навчання та ТУ. Прийняло участь 25 здобувачів освіти. Завдання були різноманітні, створені на платформі «Всеосвіта» та охоплювали усі вивчені теми. За результатами олімпіади місця розподілилася наступним чином:
І місце – Косковецький Владислав – учень 5 групи
ІІ місце – Кожарко Михайло – учень 5 групи
ІІІ місце – Косковецька Катерина – учениця 11 групи.
Вітаємо переможців і учасників предметних олімпіад! Ви перевірили свої знання і вміння та отримали гарний досвід вирішення завдань практичного характеру.