Підтримай еко-починання студентів Костопільського будівельно-технологічного коледжу!

Пластикові пляшки – один з найбільш поширених видів відходів. Ці легкі ємності стали головними конкурентами скляній тарі. Широке поширення полімерної продукції пояснюється її економічністю, стійкістю до силових дій, а головне низькою вартістю, у порівнянні зі склом.
Але не потрібно забувати, що пластик – матеріал, який підлягає спеціальній утилізації. На сміттєвих полігонах він не переробляється століттями, виділяючи токсичні речовини в повітря і грунт. Проблема “пластикового забруднення” набуває загрозливих масштабів. Україні також загрожує екологічна катастрофа, у тому числі через відсутність культури усвідомленого споживання пластикових виробів.
Студенти Костопільського будівельно-технологічного коледжу, вже в котрий раз, дають другий шанс на життя використаному пластику, зберігаючи екологію. Збір пластикових пляшок – відмінний спосіб збереження екології та отримання додаткового доходу.
Кожен з нас може змінити в кращу сторону екологічну ситуацію в країні, просто показавши на своєму прикладі напрямок дій. Давайте зробимо це разом!

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Викладач Костопільського БТК НУВГП Тамара Зулайкхі