ПІДГОТОВКА КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ЗА ПРОФЕСІЄЮ «Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів»

Циклова комісія викладачів спецдисциплін і майстрів виробничого навчання розпочала свою діяльність з розумінням, що майбутнє учнів коледжу залежить від того, чим займаються вони сьогодні.

Основне завдання, що ставлять перед собою майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін, це постійне удосконалення якості підготовки робітничих кадрів з урахуванням вимог сьогодення.

Однією з ліцензованих професій  в ВСП “Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП” є комплексна професія столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів.

Підготовка за даним напрямом здійснюється:

– на базі 9кл.,  з терміном навчання 3 роки та з отриманням повної середньої освіти;

– на базі 11кл., з терміном навчання 10 місяців.

Практичну підготовку столярів будівельних, верстатників деревообробних верстатів  здійснюють досвідчені майстри виробничого навчання Бойко Сергій Михайлович та  Майструк Роман Миколайович.

Обидва майстри мають 5-й кваліфікаційний розряд столяра будівельного, пройшли гарну професійну підготовку на деревообробних  підприємствах Костопільщини та за кордоном. На уроках виробничого навчання навчають учнів розвивати свої природні здібності і творче мислення, прищеплюють навички самостійної роботи. Їхні учні – не пасивні слухачі, а учасники, співавтори освітнього процесу.

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів – спецтехнологію та охорону праці веде викладач I категорії Кондратюк Володимир Сергійович. Викладач має всебічну професійну підготовку, заняття проводить на високому методичному рівні. Володимир Сергійович – творча особистість, яка вносить новизну у зміст дисциплін, які викладає. На його уроках панує творча доброзичлива атмосфера, учні беруть активну участь у навчальному процесі.

Потужна матеріально-технічна база коледжу, обладнані навчальні майстерні, використання сучасних інформаційних технологій дозволяють підготувати в нашому навчальному закладі висококваліфікованих фахівців за вищезгаданою професією. Крім того, під час насиченої виробничої практики, кожен учень може максимально проявити себе в професійному плані та працевлаштуватись після закінчення навчання.

Столяр будівельний є однією з найбільш поширених професій. Потреба в столярах будівельних на ринку праці постійна: це одна з небагатьох  робітничих професій, яку постійно потребують підприємства України. Вони можуть працювати як на великому будівництві, так і в будівельних бригадах,  на заводах, меблевих фабриках та на маленьких приватних підприємствах. Столяр будівельний працює не лише з деревиною, але й з матеріалами, які замінюють дерево, різним способом кріплення і монтажу продукції металевими шурупами, скобами, цвяхами, клеями, матеріалами, необхідними для облицювання, обтягування, обробки дерев’яних виробів.

Робота верстатника, як правило, пов’язана з механічною обробкою деревини і перетворенням необробленої деревини в деталі та заготовки для столярних виробів. На сучасному етапі використовуються нові верстати для обробки деревини та лінії по збиранню столярно-будівельних конструкцій. Саме для цієї роботи необхідні висококваліфіковані верстатники деревообробних верстатів.

На сьогоднішній день,

ВСП “Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП”  продовжує прийом документів від вступників на ОКР “Кваліфікований робітник”  на базі 9 класів на професію столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів до 30.10.2020 року.

      Усі охочі можуть долучитися до професійного навчання столярів та верстатників деревообробних верстатів ще у жовтні  місяці цього року !!!