Підготовка фахівців за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія»

Підготовка фахівців за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» здійснюється коледжем з 2001 року.

Професія інженера-технолога має велику перспективу, оскільки на даний час деревообробні підприємства модернізуються і вимагають спеціалістів сучасного рівня, здатних у ринкових умовах вирішувати технологічні проблеми.

Вивчення спецдисциплін спеціальності «Хімічні технології та інженерія» займає основне місце в підготовці майбутніх фахівців, які отримують компетентні знання із основних технологічних процесів  виробництва  деревних плитних матеріалів, деревних пластиків, целюлозо-паперового виробництва. Високий рівень підготовки надає можливість випускникам у їх подальшій роботі якісно розробляти технологічний процес виробництва деревних плит та пластиків, ефективно здійснювати технологічний контроль на кожній технологічній стадії, розробляти технологічні процеси виробництва паперу і картону та процеси їх переробки на нові види паперово-картонної продукції, користуватися проектно-конструкторською документацією, використовуючи нові комп’ютерні технології, проводити хімічні аналізи якості сировини та продукції, використовуючи різні методи якісного та кількісного аналізу.

Компетентності, яких набувають студенти в процесі навчання в коледжі, визначають здатність їх успішно здійснювати подальше навчання у вищих навчальних закладах України за скороченою програмою. А динамічна комбінація знань, вмінь і практичних навичок, яку отримують студенти після закінчення нашого коледжу, дозволяє їм здійснювати професійну діяльність в галузях виробництва деревностружкових та деревноволокнистих плит, деревних пластиків, фанери, декоративних паперовошаруватих пластиків, паперу і картону:

  • майстром виробництва
  • майстром цеху
  • майстром основної виробничої дільниці
  • майстром зміни
  • майстром контрольної дільниці
  • техніком-лаборантом
  • технологом
  • диспетчером виробництва.

Свою професійну діяльність випускники нашого коледжу можуть здійснювати на деревообробних та деревопереробних підприємствах України.

Деревинні композиційні матеріали на сьогодні є основним матеріалом для виробництва меблевої продукції, панелей і сучасного настилу підлоги, базовим матеріалом для виробництва дверей і віконних блоків, застосовуються в каркасному домобудуванні та настиланні дерев’яних конструкцій дахів. Практично в кожному житловому приміщенні присутня продукція з деревинного композиційного матеріалу.

Сучасне життя неможливо уявити без целюлозно-паперової продукції. В Україні крім великих целюлозно-паперових підприємств, які виготовляють основну частину продукції по промисловості, в кожному обласному центрі є підприємства, які переробляють вживану паперову продукцію.

Всі ці підприємства мають потребу в спеціалістах, фахівцях своєї справи!!!