Олімпіада з «Будівельного матеріалознавства»

20 березня 2024 року у ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП» відбулася олімпіада з навчальної дисципліни «Будівельне матеріалознавство», яку організувала та провела Алексєйчук Ж.В.

Метою проведення олімпіади є підвищення якості підготовки фахівців у сфері будівництва та цивільної інженерії, подальше вдосконалення форм і методів навчання, системи пошуку та роботи з обдарованою молоддю, професійної орієнтації, підвищення інтересу до поглибленого вивчення дисципліни «Будівельне матеріалознавство», а також активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів.
У рамках олімпіади студенти показували знання з теорії, виконували досліди з визначення середньої густини будівельних матеріалів та вирішували задачі з курсу «Будівельне матеріалознавство». Повністю виконана робота оцінювалася у 100 балів.
У олімпіаді взяли участь 10 студентів, І та ІІ курсів, які здобувають фах із спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія».

Після підбиття підсумків комісія у складі: голови комісії – заступника директора з НВР, викладача спецдисциплін Божко Н.В., членів комісії: викладачів спецдисциплін Ступницької Т.А. та Степчук Н.В. визначила переможців:

  • 1 місце виборов студент групи № 31Бі Борейчук Назар, який набрав 95 балів;
  • 2 місце зайняв студент групи №31Бі Сосинюк Назар –92 балів;
  • 3 місце – зайняв студент групи №21 Б Сташевський Денис, який набрав 88 балів.

Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо всім учасникам нових творчих звершень.