ОБИРАЛИ КРАЩОГО СТОЛЯРА

З метою підвищення рівня професійної майстерності здобувачів освіти, поглиблення їх знань та розвитку творчої активності у ВСП “Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП” відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів груп №8, №10 та №11, які навчається за комплексною професією “Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів”
Адже саме столяр будівельний є однією з найбільш поширених професій. Потреба в столярах будівельних на ринку праці постійна: це одна з небагатьох професій, яку стабільно потребують підприємства України.
А для учнів коледжу це гарна нагода спробувати свої сили та продемонструвати професійні навички.  Змагання – це завжди рух до мрії!
Участь в конкурсі – найкраща оцінка їхньої фахової майстерності!
     Конкурсанти змагалися у двох турах.
     Перший, теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів професійно-теоретичної підготовки шляхом виконання завдань у тестовій формі.
     У другому, практичному турі учасники вправлялися у виготовлення дерев’яної рамки для картини згідно креслень та інструкційно-технологічних карт з використанням  електрофікованого  деревообробного  інструменту.
     Під час реалізації завдань учні не лише продемонстрували свою майстерність,  але й дотримувалися технологічної послідовності виконання робіт  та правил охорони праці.
     Варто відзначити, що кожен учень постарався на славу.
      Задоволеними роботами своїх підопічних  залишилися і їхні безпосередні керівники: майстри виробничого навчання Майструк Р.М., Бойко С.М. та  викладач спецдисциплін Кондратюк В.С.
     За результатами змагання перше місце виборов учень групи №11 Галайчук Олександр Віталійович   
    Друге місце посів учень групи №8  Регеза Михайло Ігорович
    Третє місце – учень групи №10  Корнійчук Денис Анатолійович
    Журі відзначило високий рівень професійної компетентності всіх учасників конкурсу, їх старанність та відданість справі.
    Переможців конкурсу було відзначено цінними подарунками.