Обласне методичне об’єднання викладачів інженерно-будівельних та технічно-експлуатаційних дисциплін

14 квітня 2021 року відбулася визначна подія для нашого коледжу – перше засідання методичного об’єднання викладачів інженерно-будівельних та технічно-експлуатаційних дисциплін освітніх закладів фахової передвищої освіти в Рівненській області. Таке методичне об’єднання було створено за пропозицією методичних служб закладів фахової передвищої освіти та на підставі рішення Ради директорів ЗФПО області.

Ініціатором створення такого об’єднання є директор нашого коледжу- А.П. Алексєйчук за підтримки голови Ради директорів В.П. Романчука.

Засідання відбулося у форматі веб-конференції через платформу Google Meet з визначеною темою: «Особливості організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання».

На початку засідання з вітальним словом виступив директор коледжу А.П. Алексєйчук, який провів онлайн екскурсію навчальним закладом (у вигляді презентації), коротко охарактеризував особливості організації освітнього процесу коледжу та досягнення у навчальній, навчально-методичній сферах діяльності коледжу, побажав усім міцного здоров’я і творчих успіхів. Також з вітальним словом виступив методист Ради директорів закладів фахової передвищої освіти В.К. Процюк, який привітав наше МО з Днем народження та побажав усім міцного здоров’я та творчих успіхів. Голова методичного об’єднання Ж.В. Алексєйчук, також привітала всіх учасників із створенням такого об’єднання, так як це засідання мало ознайомчо- організаційний характер то познайомились з членами, обговорили перспективні плани роботи на майбутнє.

У контексті даної теми із змістовними доповідями виступили:

  • Н.В. Божко, викладач спецдисциплін, заступник директора з НВР з темою «Використання онлайн ресурсів та медіа-простору в освітньому процесі при підготовці фахових молодших бакалаврів», яка поділились досвідом організації освітнього процесу в коледжі на прикладах онлайн ресурсів, які ми використовуємо у себе ;
  • Ж.В. Алексєйчук, викладач спецдисциплін, голова циклової комісії з темою «Тиждень циклової комісії-засіб узагальнення та поширення кращого педагогічного досвіду», яка поділилась досвідом проведення таких тижнів в нашому освітньому закладі.
    В засіданні приймали участь 29 осіб з 4 освітніх закладів області. Засідання пройшло в теплій дружній атмосфері.

За результатами проведення засідання всім учасникам підготовлені та надіслані сертифікати, які підтверджують участь у роботі методичного об’єднання викладачів інженерно-будівельних та технічно-експлуатаційних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Рівненської області та пройшли курси підвищення кваліфікації у форматі веб-конференції.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Голова МО Жанна Алексєйчук