НИНІ ПІЧ — НЕЗАМІННА РІЧ

Професія -ПІЧНИК.  Творець печей, камінів та барбекю. Хто б міг подумати ще кілька десятирічь тому, що печі, які з настанням газифікації ставали вже майже пережитком минулого, колись знову виявляться такими затребуваними, а професія ПІЧНИК стане такою популярною. Зважаючи на подорожчання газу та на прогнози щодо подальшого росту ціни на нього, передбачливі господарі почали встановлювати у своїх будинках печі та каміни.
Нині саме піч є тим безпрограшним варіантом, який допоможе сім’ї і зекономити на коштах за газ, і нагрітися.
Сучасний пічник – фахівець широкого профілю. Він володіє майстерністю будівельника-муляра, інженера-теплотехніка, розуміється на сортах глини, вміє готувати спеціальні розчини, а також є спеціалістом з пожежної безпеки. Пічник повинен знати закони, за якими рухаються повітря та дим у димоході, накопичується та розподіляється тепло. Це робота з глиною, водою, вогнем та димом.. До того ж останнім часом, коли навколо великих міст розвивається приватне будівництво, зростає попит на кваліфікованих майстрів. Послуги пічника – річ недешева, і що вище майстерність, то більше в нього замовлень.
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО НАШОГО КОЛЕДЖУ ВСІХ ХТО МРІЄ ОПАНУВАТИ  ТАКУ ТВОРЧУ,  КОМФОРТНУ та ТЕПЛУ ПРОФЕСІЮ як  ПІЧНИК  (комплексна професія ‘’Муляр. Пічник. Штукатур’’)