“Новий науково-освітній простір з огляду підвищення якості підготовки фахівців у закладах вищої та фахової передвищої освіти”

16 березня філологині ВСП “Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП”  Милацька В.В. та Кухоцька О.Є. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Новий науково-освітній простір з огляду підвищення якості підготовки фахівців у закладах вищої та фахової передвищої освіти”, модератором якої виступив ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування».
Плеяда різноступеневих науковців та дослідників з різних куточків України  і не тільки, обговорювали актуальні проблеми в розвитку мовно-літературної галузі, шляхи їх вирішення, інноваційні методи викладання, не оминули і аналіз діяльності педагога в умовах воєнного стану. Приємною несподіванкою став виступ Міністра освіти і науки України Сергія  Шкарлета, який, саме сьогодні, перебував з робочим візитом на Рівненщині, а також ректора Національного водного університету та природокористування Віктора Мошинського.
Цей захід дав змогу науковцям філологічного напряму висловити свої міркування щодо збереження і цінності нашої рідної мови, а також показав міцність освітянської родини в такий складний для нас час. Ми змогли багато чого для себе почерпнути і отримали величезний обсяг нових знань та емоцій, з якими впевнено йдемо лише вперед, до ПЕРЕМОГИ!