НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАТО !!!

Урочистою лінійкою розпочався новий навчальний рік у ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП». Студентські та учнівські лави поповнили майже 180 юнаків та дівчат. Є тут такі, хто продовжує сімейну династію, є й такі, хто свідомо вирішив стати першим фахівцем будівельної галузі. На свято до коледжу завітали гості, ветерани АТО: учасники бойових дій Ільчук Юрій та Ядрєнцев Іван, які вручили подяку директору навчального закладу, Андрію Алексєйчуку  за плідну співпрацю та підтримку.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених аудиторій.

           Проминуло літо непомітно,

В спогадах лишивши теплий слід.

Коледж нам всміхається привітно,

Обіцяючи відкрити новий світ.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє для студентів нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх таких дорослих дітей.

Сподіваємося, що День знань стане для всіх здобувачів освіти кроком у світ пізнання, початком наполегливої праці, нових емоцій, новизни вражень, приємних несподіванок.