НЕНАЧЕ РАНА БІЛЯ СЕРЦЯ, ТОЙ ВІЧНИЙ БІЛЬ – АФГАНІСТАН

33 роки тому, 15 лютого 1989 року, останній солдат  перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цьогоріч, під час заходу вшанування пам’яті тих, хто воював на чужій землі, взяли участь воїни-інтернаціоналісти, рідні загиблих бійців, представники місцевої влади, ГО «Учасники бойових дій Костопільщини», Центру комплектування та соціальної підтримки, Рівненського районного управління ГУДСНС, заступник директора з навчально-виховної роботи Михайло Пацурківський та майстер виробничого навчання Роман Майструк, які є учасниками бойових дій у Афганістані.

Варто зазначити, що у Костопільській міській територіальній громаді проживає 137 учасників бойових дій на території інших держав, із них – 74 – ті, хто виконували свій військовий обов’язок в Республіці Афганістан.

Слова вдячності та побажання міцного здоров’я воїнам-інтернаціоналістам висловив секретар міської ради Сергій Ткачук.

Потому, за мужність і самовідданість, виявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку в Республіці Афганістан, сумлінну працю, активну громадську діяльність та з нагоди 33-ї річниці виведення військ з Афганістану  учасникам бойових дій вручив Почесні грамоти Костопільської міської ради.

Позитивну атмосферу створили творчі виступи працівників закладів культури громади.

По завершенню заходу учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим учасникам бойових дій у Афганістані і схилили голови, згадуючи тих, кого уже немає поряд, хто вже ніколи не зможе розповісти про свій нелегкий шлях, про все пережите…

Після цього, за щорічною традицією, зробили спільне фото на згадку про цю зустріч.