НАВЧАЛЬНЕ ПОКАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

З огляду на події воєнного часу, пропаганда здорового та безпечного способу життя, надання консультацій з питань цивільного захисту всім верствам населення є проблемою державного й суспільного значення, адже невміння громадян діяти в екстремальних ситуаціях є причиною значних людських втрат.

Для втілення цих завдань 19 квітня 2024 року викладач Стукало Оксана Василівна разом із студентами групи 21-Б та 31-Б Костопільського будівельно-технологічного фахового коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відвідали навчальне показове заняття домедичної допомоги з практичним відпрацюванням методів проведення штучного дихання і непрямого масажу серця, методів зупинки кровотеч на манекені-тренажері, організоване та проведене викладачами Архипчуком Юрієм Валерійовичем та Островським Володимиром Івановичем на базі Костопільського фахового медичного коледжу Рівненьської медичної академії.

Саме така форма роботи є одним з пріоритетних напрямів у підвищенні свідомості громадян з питань цивільного захисту. Кожен свідомий громадянин має знати правила поведінки та знати і вміти надавати невідкладну домедичну допомогу у тій чи іншій надзвичайній ситуації.