Національний тест з медіаграмотності: перевірили, наскільки добре здатні протистояти пропаганді та навчилися розпізнавати фейки

В рамках Глобального тижня медіаграмотності Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України «Фільтр» пропонував українцям перевірити, наскільки добре вони здатні протистояти пропаганді та розпізнавати фейки. До цього, в четвер, 27 жовтня, долучилися і студентсько-педагогічна спільнота ВСП “Костопільського будівельно-технологічного фахового коледжу НУВГП”, пройшовши онлайн-тест з медіаграмотності.

Завдання можна було виконати один раз в обраному часовому слоті: об 11:00, 15:00 або о 19:00 на платформі Національного тесту з медіаграмотності. Відповіді потрібно було надіслати протягом 30 хвилин. Всі учасники акції отримають сертифікати про проходження тесту, які будуть надіслані впродовж тижня (31 жовтня — 4 листопада). 30 учасників, які дали найбільшу кількість правильних відповідей за найшвидший час, отримають подарунки від партнерів проєкту — планшети, павербанки, колонки, рюкзаки, худі та ще інше. Та, головне, всі ми перевірили, наскільки добре здатні протистояти пропаганді та розпізнавати фейки.

Цього ж дня класними керівниками та кураторами  у підпорядкованих  група були організовані заняття  «Медіаграмотність під час війни», що допомогло потренувати навички медіаграмотності та визначити ризики інформаційного простору під час війни.