МОЯ-ПРОФЕСІЯ-МІЙ ВИБІР, МОЄ МАЙБУТНЄ!

Саме для учнів Коледжу, які обрали одну із найстаріших та найзатребуваніших професій – професію “Столяр будівельний” було проведено майстром виробничого навчання Романом Майструком показовий урок на тему “Збирання табурета кухонного”.
Заняття було проведено на високому методичному рівні, зроблено та показано цікаву презентацію. Належну увагу приділено вимогам охорони праці, попередженню браку в роботі, правильній організації робочого місця.
Увага майстра виробничого навчання була сконцентрована на формуванні в учнів практичних навичок обробки заготовок для формування каркаса табурета кухонного на деревообробних верстатах.
Учні групи продемонстрували зацікавленість в обраній професії, бажання працювати. При поясненні нового матеріалу здобувачі освіти активно обговорювали поставленні питання. Учні уважно спостерігали за особистим показом трудових прийомів майстром.
При виконанні завдань на робочих місцях хлопці та дівчата із задоволенням включилися в роботу. На уроці панувала дружня атмосфера, що сприяло більш глибокому оволодінню професійними навичками.
Наш навчальний заклад для учнів групи №11, майбутніх кваліфікованих столярів, став тим трампліном, який допоміг їм на шляху до своєї мрії.
Адже в Коледжі можна отримати не тільки знання та вміння необхідні в подальшій роботі, але і знайти справжніх друзів та найщиріших вчителів.